Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a világ legjobb telefon...

Melyik a világ legjobb telefonja? Mert akkor azt venném!

Figyelt kérdés
a legjobb telefont venném! Azért az még is valami, ha pl. meglátnak hogy aztaa ennek milyen jó telefonja van az azért jóó :D
2012. jan. 6. 17:29
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:

Jaj látom, hogy hozzáértők kevesen szólnak hozzá!

Nagy kijelzősök közül a világ legjobb telefonja a HTC ONE X+, és kis kijelzős telokból a Galaxy S3 mini.

2013. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Én csak azt látom hogy te hozzászóltál , és a te % egyből leesett 18% ra . Én is és sok másan is írnak oldalas érveket és aztán megjön a szaki és azt mondja hogy egy Htc és egy samsung galaxy mini az és hogy szaki vagyok . 31 válasz közűl egyet se tartasz jónak ahogy leírtad de azért semmit megcáfolni nem tudsz . 3 féle ember van buta és annak fokozatai , okos és annak fokozatai és buta aki folyton okoskodik . Te gondolom tudod hova tartozól .
2013. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
ez egy januári kérdés emberke rég nem aktuális....
2013. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb telefon a samsung galaxy note 3 és az s4. szerintem ezek mellett elbujhat a sony xperia z es az iphone 5 is.
2013. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!