Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan használhatnám ki a...

Hogyan használhatnám ki a legteljesebb mértékben?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsán hangzik a kérdésem :)...de úgy vagyok vele, hogy ugye most kaptam egy

Samsung Galaxy Acet ajándékba <3, és hát tudom, hogy egy ilyen több, mint 50.000 Ft, és szerintem mindössze azért, mert "Androidos". Lehet, hogy most hülye vagyok...sőt biztos xD, de miért lett olyan híres, és nagy szám az Androidos telefon??? Lényegében mi az az Android??? Tudom, hogy a legújjabb operációs rendszer, de kicsit részletesebben...

Hogyan tudnám tényleg a legjobban kihasználni, képességeit figyelembe véve, hogy SZERESSEM :))),

milyen alkalmazásokkal, és "cuccokkal" tehetném egyedivé, hogy CSAK AZ ENYÉM LEGYEN? :$


Remélem értitek mire gondolok...tehát egy ilyen telefon több, mint ötvenezer forint, akkor vegyem már hasznát, nem?! :D

Kérlek segítsetek.

Köszönöm az értelmes válaszokat! :)))


2012. jan. 6. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
nehidd azért hogy több mint 50 ezer szintű mobilt tartasz a kezedben mert nemaz..iszonyatosan túl van árazva ez...így nemis tudod annyi mindenre használni pl a video felvétel nem valami jó..de nemtudom hogyan kezdhetnél neki ha én ilyent ajándékba kaptam volna először ráraknék egy cm7-et h. gyorsabb legyen kicsivel még ezzel az elavult hardverrel is...de neked ez nagyon bonyulult szal ugysem fogsz vele ilyen szinten foglalkozni...de am szat raksz fel rá amit akarsz nyilván van rajta facebook alkalmazás azt tudod használni gochat app-al a chatelés is kényelmesebb ha netközelben vagy egyből feltutdo küldeni a képeid facebookon meg ilyenek...témákat is rakhastz rá ami a launcher támogat ajánlom szedd le a launcher prot-t ez elég gyors a gyengébb hardverű mobilon is ...de persze itt van még a navigáció alapból ugye maps van rajta ez netet használ h. betöltse a térképet ha nincs mobilneted ez kilővele...de bármylik torrentoldalon megtalálod pl az igo-tt ez offfline módon is működik persez kérdéses h. a-gps nélkül mennyi idő alatt fog jelet találni az ace...további szép napot
2012. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!