Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung i900 Omnian miért...

Samsung i900 Omnian miért akadoznak a videók?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Samsung Omnia i900-as mobiltelefonom es raktam rá videókat . Természetesen átkovertáltam a megfelelo paraméterek szerint hogy tökéletesen működjenek. Már HARD RESET is megvolt a telefonon. Érdekessege hogy amikor az első videót megnézem egyszer sem akad , viszont ha már a másikat akarom megnézni az már megint szaggat. Valaki segitsen. Köszi.
2012. jan. 7. 12:43
 1/4 blex ***** válasza:

mekkora videók, milyen formátum, milyen lejátszó?

nekem kb soha sem akadt egy sem..

2012. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A videó mérete 20 es 50 MB között van .MP4 formátumuak es Touch Playerel játszom őket.
2012. jan. 7. 14:49
 3/4 anonim válasza:
Ha nem nagy gond, hogy nagy a filmek mérete, akkor töltsd le a TCPMP(The Core Pocket Media Player) nevezetű médialejátszót, azzal szinte minden videóformátumot le tudsz játszani, kezeli a feliratokat, és nincs semmi akadás. Egy hete van meg a teló, én a windows media playert kezdtem használni, de egy idő után nem játszotta le a videókat, akkor próbáltam ki a TCPMP-t. Végignéztem vele egy egész évad Jóbarátok-at(25x20-25 perces részek) meg egy filmet(Viasztestek) avi-ban, és tökéletesen mentek. Csak jól kell beállítani
2012. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

(előző vagyok)

De ha zavar a nagy méretű videó, akkor konvertáld 3gp-be és vagy TCPMP-vel vagy a gyári windows media playerrel meg tudod nézni őket, de a 3gp-nek elég ramaty a minősége. A 3GP-ről avi-ra való átállásál azt hittem elélvezek ;)

A touch playert meg inkább haggyad, annyit ér mint golyó ellen az integetés

2012. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!