Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvegyem a telefont? (lent)

Megvegyem a telefont? (lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri megvennem a telefont ebből az ületből?

Ha valaki ismeri az üzletet akkor azt írjon róla hogy megbízható-e, meg hogy a telefon jó-e és megéri a vételt vagy nézzek mást ebben az ár kategóriában?


Itt az üzlet:

[link]


2012. jan. 7. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb telefon, de ha nem kell a fizikai qwerty akkor vedd inkább a sima xperia mini-t (ha nem kell független, domino csomagban 40000 ft.)
2012. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért is választottam mert van qwerty billentyűje.
2012. jan. 7. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor abból a szempontból megveheted, hogy nagyon jó telefon. Az üzletről meg nem tudok mondani semmit...
2012. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó telefon. Nekem a sima xperia mini alapjaira épített Live with Walkman van. Ebben az árkagóriában a Sony Ericsson megeszik mindenkit reggelire. Arra viszont vigyázz, hogy az ilyen zug gsm boltok nehogy átb@sszanak. Sok telefon azért ilyen olcsó, mert nem adnak rá garanciát, vagy csak1 év boltit, aztán meg majd szívóznak veled. Rosszabb esetben egy külföldről behozott mobilt kapsz, aminek még papírjai sincsenek. Egy rendes gyártói garis Xperia mini pro olyan 60 ezertől indul. Ezt az üzletet pl simán tudom ajánlani: [link]


Vettem már tőlük mobilt neten keresztül, nagyon korrektek voltak. És szerintem megér plusz 5 ezer Forintot 2 év hivatalos gyártói garancia. Hajrá.

2012. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, Köszönöm a válaszokat,én is ezektől félek hogy olcsóak de miért, de ez a vip-phone üzlet elég jónak látszik.
2012. jan. 7. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Az üzletet én sem ismerem, és gondolom a telefonod is megvan már, mindenesetre nekem az a tanácsom, hogy ahol "akciós" csomagban látsz telót, azt ne vedd semmiképp!
2012. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt már olvastam egy tesztben, Telenornál vettem meg teljes áron, de nem ezt a telefont hanem a Sony Ericsson Live with Walkman


[link]


Köszi a tippet!

2012. jún. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!