Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Már hetek óta nézegetek egy...

Már hetek óta nézegetek egy jó telefont. (31. 000 Ft) Most még is úgy érzem, hogy inkább még spórolni kéne. A telefon is jó lenne, de pézt is meg kéne tartani, szerintetek megvegyem a telefont, vagy inkább gyűjtögessek?

Figyelt kérdés
Ha megvenném alig maradna pénzem. :/
2011. okt. 9. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most nekünk ehhez mi közünk? Te tudod, mire kell pénz, milyen anyagi helyzetben vagy, egyáltalán hány éves vagy, ki tart el.


Szerintem felesleges ennyi pénzt költeni egy telefonra, de Te tudod, mi kell neked.

2011. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ha megvenném alig maradna pénzem"

Ebben az esetben nem foglalkoznék a telefonvásárlással.

Bár nekem mindig kitart egy telefon évekig, mert telefonáláson kívül másra nem használom.

2011. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Eleve nem adnék 30 e ft-ot egy telefonért.Pláne ha utána nem maradna pénzem.Gyűjtögess!!!Ez itt Magyarország,gondolj a jövődre!!!
2011. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért 30 ezer egy telefonért nem a világ vége, 20-30 között van a belépő szint.

Ennél többet viszont szerintem sem érdemes kiadni érte, gyűjtögess még és akkor vedd meg ezt a telefont, ha van már tartalékod is. Lehet addigra még olcsóbb is lesz, hiszen gyorsan esnek az árak.

2015. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!