Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért megy le a telefonomról...

Miért megy le a telefonomról a pénz?

Figyelt kérdés
T-Mobile-s vagyok, és nemrégiben (kb. 1 hete) feltöltöttem 3000ft-tal a telefonom. Nem is nagyon telefonáltam, netet is csak wi-fin és 0.facebookon használtam.)A netstart csomag engedélyezve van) És ma küldték az sms-t hogy 300ft alá csökkent az egyenlegem. Miért van ez? (Blackberry-m van és nincs engedélyezve a blackberry szolgáltatás)
2012. jan. 7. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem minket kérdeznél hanem felhívnád az ügyfélszolgálatot akkor ők pontosan és tételesen meg tudnák mondani, és már rég tudnád a választ :)
2012. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a 0.facebook a baj 2011 szeptemberétől már az is pénzes
2012. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

@15:46

Dehogy pénzes. Akkor hogy menne azóta is a 0 ft-os egyenlegű kártyámmal?

2012. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
49%
mert a k.rva bb magától netezik, nekem is ugyanez volt, ezért váltanom kellett mobilnetes előfizura...ja és két t-mobile-nál is voltam, és mindkettőnél csak nyökögtek, hogy ja biztos magától frissít a telefon meg ilyenek, nem tudják sajnos...
2012. jan. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

@02:31

Honnan tudnák? Nem az ő telefonjuk. Ha már egyszer megvetted a telefont, illene megismerni. Nem a telefon hibája és nem is a T-é.

2012. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
tényleg? szerintem meg ha már ott dolgoznak, és telefont forgalmaznak - igazad van, nem blackberry/iphone/stb szaküzletek, de szolgáltatást adnak el, akkor illene megmondaniuk, hogy amit én megveszek, kifizetem érte az x összeget, akkor azt a telefon miért "eszi meg". Szerintem nem nekem kell blackberry szakértőnek lennem, és kioktatnom a t-mobile-osokat, mert ha igen, akkor beülök szivesen a helyükre dolgozni...
2012. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
plusz a leírásban nincs benne tudtommal, hogy a telefon magától netezik:) (ezt a kifejezést egy kedves kollegina használta, nagyon meggyőző volt...) Akkor mégis hogy ismerjem meg?
2012. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Síkhülyék az ott dolgozók. Én egyszer mentem be, előfizetést kötni, és az ügyintéző nem tudta használni a telefonomat, pedig csak egy hívást kellett volna indítania.
2012. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: bizony igazat mondhattak: a telefon magától netezik, ezért fogy el a pénz. Olvasgasd figyelmesen a kezelési utasítást, hogy mit engedélyezel a telcsinek, mert te kapcsoltad be ezt a szolgáltatást. És a vak kutyát sem érdekli, ha megveszel valamit, és azt rosszul használod, akkor az leeszi a hajadat. Ha ez a készülék túl bonyolult, akkor vettél volna valamilyen egyszerűt.
2012. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!