Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van a Nokiának még olyan...

Van a Nokiának még olyan telefonja, ami sokat tud de normális gombok vannak rajta és nem kell egy síküveget tapenolni, se széthajtogtani-kihúzni?

Figyelt kérdés

vessetek meg, de most egy 6000-em van vagy hat éve, leesett 15ször, nejem leverte majd rálépett, leönöttem kólával párszor, egyszer ingben bőrig áztam vele, tokja soha nem volt-szóval... főleg telefonálásra használom, néha fényképezek vele, és a rádiót is hallgatom.

Kb ilyen teló kéne, mert erről szegényről jön le a máz és qrva ronda lett folyamatában.

Mit javasoltok? Beszólásokat a számítógépről telcsizőktől nem kérnék, előre is KÖSZÖNÖM, tudom, a tiétek nagyobb.

Minden érdemi javaslatot hálásan köszönönök.



iétek nagyobb.


2012. jan. 7. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
E szériás Nokiák.
2012. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem pl 6303i-m van és nagyon jó!

Bár a wifi hiányzik róla, meg a GPS-hez is kell egy vevő egység, de átltalában elég nekem a rajta lévő térképszoftver is! :)


[link]

2012. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

3310 az e legjobb éh kopni se kopott XD


ma már a Nokiánál nincsen normális csak billentyűs telefon de a Touch and Type készülékek közül volt szerencsém 2 típust használni... Nokia C3-01 korrekt fémvázas telefon jól kezelhető kényelmes... a másik a Nokia 300 ez is elég jó habár nem annyira minőségi mint az előző...

de ha mindenképpen ragaszkodsz a csak gomboshoz akkor Nokia C5-ös a tippem vagy Nokia E52. Sajnos én is jobban szeretem a csak billentyűsöket nekem egy samsung x820-om volt sajnos eltört XD azóta meg kb 5 mobilom volt most valami tapis fosom van de azért ezek is elég jók...

2012. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Detro válasza:

nekem most e52-m van meg vagyok elégedve vele.

De már nézegettem az e72-t is

2012. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a fevetett modelleket, ezeket egyenként megnézem, és elemzem.

Pl a belinkelt készülék gyönyörű! Ha lenne telenoros,. vagy független, aszzem megvenném.

Minden további tanácsot, linket is várok, az eddigieket meg köszi.

2012. jan. 7. 17:17
 6/8 anonim válasza:

Az E széria is nagyon szuper!

Ha van rá 40-50 ezred!

Szerintem én is e szériásat veszek legközelebb! :)

2012. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
E52-t ajánlom egy éve van meg eddig semmi bajom nem volt vele.Használtan pdig 30 körül már kapsz még garanciásat is.
2012. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2012. jan. 9. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!