Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek most, hogy megszűn...

Szerintetek most, hogy megszűnik a Sony Ericsson mennyire lenne hülyeség most venni Xperia Arc S telefont?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodom, hogy megveszem, mert nagyon szép telefon és sokat tud, de lehet, hogy így nem lenne egy túl jó vétel...
2012. jan. 7. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
én is most vettem egyet szerintem rohad jó vétel vol
2012. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem megszűnik, hanem a Sony felvásárolja az Ericssont, és simán Sony lesz belőle, a támogatás marad, a vásárlókat valószínűleg semmilyen téren nem fogja kár érni a változás miatt. Legalábbis ez logikus, ha a legnagyobb androidos gyártók között akar maradni, ahova végre sikerült beverekednie magát.
2012. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2: Ezen pontsítanék.

Nem az Ericssont vásárolja fel a Sony, hanem csak kivásárolja az Ericsson részvényeit, a kettőjük közös leányvállalatából (Sony Ericsson). Az Ericsson egy hatalmas vállalat, amely továbbra is gyártani fogja például a hálózati infrastruktúrát.

2012. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szűnik meg... Csak a Sony felvásárolja az Ericsson részvényeit. Feltételezem ha arc s-t akarsz venni, van hozzá zsetonod. Én megvárnám a kétmagos xperiákat, nemsokára jönnek, CES-en be is jelentik őket szerintem, onnan meg nem kell sokat várni. Arc S is gyors, de ics már kihasználja a 2 magot.
2012. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül használja ki, egy 1.4ghz-sen is ugyanúgy fut,mint egy dual core 1ghz-n
2012. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A következő megállóhely: Királyerdő :)
2012. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!