Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízhatók, vagy...

Mennyire megbízhatók, vagy épp megbízhatatlanok/veszélyesek a főzött romok az androidos mobilokra?

Figyelt kérdés
Főképp Sony X8, Alcatel/Telenor Once Touch 990 és T-mobile Move/Huawei U8220 -ra.
2012. jan. 7. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
One Touch-ra van már egyáltalán?
2012. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de a lényeg, hogy egy tapasztalatlan androidos mobil tulajdonos bele merjen vágni? Illetve megéri egyáltalán?
2012. jan. 7. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Megérni mindenképp megéri, kérdés, hogy meg tudod-e csinálni. Ha nem értesz hozzá, inkább kérj segítséget valakitől.
2012. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is pont így voltam mint te. Neked DHD-m van . Féltem előre hogy nem-e rontom el a készüléket. Simán lefutott a root , s-off...és most Rom-okat rakhatok rá. Egyik nagy pozitívuma ennek a dolognak , hogy mindig jelennek meg ujabb romok amiket te telepíthetsz a telefonodra, viszont a gyártó nem frissítette volna.Veszéjjel nem igazán járnak a főzött rom-ok. Könnyen letörlöd őket és ujratelpíthetsz helyettük egy másikat ami tökéletesen müködik,persze alapból kell csinálni egy biztonsági másolatot (backup) , hogy ha valami nem sikerülne a rom telepítéssel akkor visszaálíthasd(restore).


Előre ennyit mondanék.Nekem nagy segítséget nyújtott a pdafanclub.com(magyar oldal, a forumon rengeteg jó emberrel) és az xda(romok)

2012. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!