Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperia Arc S?...

Sony Ericcson Xperia Arc S? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
iPhone 4,BlackBerry 9900,SE Xperia Arc S. Ezek közül szeretném valamelyiket. Mind 3 tetszik nem tudok dönteni.
2012. jan. 8. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül az Arc S-t választanám.
2012. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát sokáig Arcot akartam, de ha telik iphone-ra, akkor lehet azt. Itt csak az operációs rendszeren múlik minden.
2012. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én most váltottam iOS-ről Androidra.

Mind a kettő nagyyon jó,de az android hasznosabb lehet a mindennap életben.

Persze most nem az alkalmazásokról beszélek,mert iphone-ra nyilván sokkal több a kínálat,de az android market is kezd már felzárkózni.

Az iphone az tuti hogy vinni fogja az összes alkalmazást,játékot,ami csak kijött rá eddig,minden gond nélkül,mert az egy valamennyire fix hardver ,míg androidos telefonokból nagyon sok van,és nem tudják őket egy fix hardverre optimizálni,ezért lehet hogy valamelyiken rosszabbul fut mint kéne,vagy nem úgy,mint ahogy kéne...


De pl. nem kell vacakolni a jailbreakkel (nem mintha akkora nagy tehetség kéne hozzá),csak felteszed a játékot,és megy...

A fájlokat rögtön eléred memóriakártyáról,nem kell iTunes-al szarakodni...


Saját döntéseden múlik,de én az Arc S-t venném.

2012. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is az arc-ot választanám. Sony-m van, és nagyon szeretem az androidot.
2012. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
énis az arcot választanám.
2012. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Eddig mindig Sonym volt és imádtam! Most Samsung Omnia II-m van, több mint 2 éves de annyit mondok hogy soha többet nem veszek Samsungot...alig várom hogy megkapjam az új telefont. Még annyit szeretnék kérdezni hogy itthon csak feketében és fehérben kapható?
2012. jan. 8. 15:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Midnight Blue is van.
2012. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az androidos Samsungok is jók, az Omnia 2 az azért nem tetszik szerintem mert WinMo 6.5 van rajta,ami egy kalap f*s :D
2012. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,az a baj vele hogy windowsos. Meg sokszor megnyitom pl az üzeneteimet és behozza a képeket meg hasonlók.
2012. jan. 8. 21:25
 10/12 anonim ***** válasza:

ha telik rá,akkor samsung galaxy s2-t is vehetsz.

fateromnak van,brutál gyors

2012. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!