Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericcson xperia mini...

Sony ericcson xperia mini vagy HTC wildfire s vagy ZTE Arizona?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 20:06
 1/8 anonim válasza:

A HTC wildfire s az egy túlárazott xar harverileg trágya.

A Zte-k alapbol xar telók.

A mini hardverileg nagyon jó és árban is egy hátrány van a képernyő méret, bár olyan jó telefon h ha a kezedben van észre se veszed h kicsi a képernyő.

2012. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem hallgatnék olyan emberre, aki olyan szavakat használ, mint pl. xar, de igaza van.

Wildfire S sem annyira rossz, használható, de ha komolyabb játékkal akarsz játszani akkor mondj le róla, mert azt nem bírja.

Xperia Mini hardverileg jobb, jóval jobb, szóval azt ajánlom.


ZTE-t meg inkább ne, hozzá képest a HTC egy szuperszámítógép.

2012. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem wildfire S-em van, de semmi gond vele, csak ajánlani tudom. Még nem tudtam rá olyan játékot, alkalmazást tenni, amit nem bírt volna. 3 hónapja van meg, nyúzom rendesen, de még csak egyszer fagyott le(e-book-ot olvastam, zenét hallgattam, ment 1 játék(trial x2), és a MixxMachine nevű alkalmazás, erre jött egy bejövő hívás, és mikor leraktam, lefagyott a teló. Szerintem jó, meg vagyok elégedve a képernyő méretével is, jól néz ki, és tényleg minden rendben van vele.
2012. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző:


ezeket próbáld ki:

Shadowgun

GTA 3

Modern Combat 3

És még sorolhatnám. Oké, ha csak casual játékkal játszol akkor az összes elmegy rajta, de az nem nagy szám, a hardcore játékoknak kell a vas.


Mellesleg egy Xperia Mini sokkal erősebb, ha kicsit is értenél hozzá, akkor inkább azt ajánlanád.

2012. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Persze, tudom, hogy hardverügyileg erősebb a sony, de ha nem játékmániás a kérdező, elég lehet neki a wildfire is. Én mondjuk kifejezetten a gagyi játékokat szeretem, mondjuk most tetrisezni szoktam rajta, na meg a már említett trial x2-vel szoktam játszani, és persze az angry birds. ezekkel még nem volt probléma. Tegnap szedtem le egy snowboard-os játékot(BMS) nah az lefagyott 2x is, de azt olvastam a letöltött helyen kommentekben, hogy mindenki így jár vele, a játékkal van a baj. (előző voltam)
2012. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaz, a kérdező nem írta, de attól még mondjuk meg lehetett volna említeni, hogy nem rossz a Wildfire S, de gyengébb, mint egy Mini.


Kérdéstől eltérve:

Trial Xtreme 2-nél neked nem bugos a 12. vagy 13. pálya?

Engem egyszerűen nem engedett tovább, mindig beragadt egy kerékbe és kezdhettem előröl.

Bár azóta szedtem le patchelt változatot, lehet már tárgytalan a kérdésem.

2012. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem, nekem nem volt bugos! semmi gond nincs vele, imádom ezt a játékot!
2012. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom újabb verziót szedtél le, nekem még az 1.0 volt vagy valami kezdetleges, 2 nagyobb buggal találkoztam, abból az egyik miatt nem lehetett tovább menni a pályán.
2012. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!