Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ha előfizetéses...

Mit jelent ha előfizetéses telefont vásárolok?

Figyelt kérdés
Olcsóbban kapom meg a telefont? vagy ugyanannyit csak részletre?
2012. jan. 9. 10:57
 1/9 A kérdező kommentje:
*ugyanannyit fizetek csak részletre?
2012. jan. 9. 11:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Előfizetés az amikor havi összeget kell fizetni hogy rendelkezésedre álljon a telefonszolgáltatás.Ezenkívül kell a beszélgetésekért.
2012. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
megtudnád írni, hogy ez körülbelül mekkora összeget jelent? és hogy ezt örökre kell fizetni, vagy meghatározott ideig?
2012. jan. 9. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudnám? A szolgáltatótól függ!Meg attól hogy milyen szolgáltatást ad.
2012. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És havonta kell fizetni állandóan.
2012. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan tudnád, egyszerűen csak megkérdeztem tudod e, vagy sem. kösz a választ!
2012. jan. 9. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában egy előfizetéses telefont 2 éves hűségnyilatkozattal kapsz, ami azt jelenti, hogy 2 évig biztosan fizeted azt, amit lebeszélsz (vannak különféle csomagok amit lehet pl. 3000 ft-ig lebeszélni vagy van hogy 1850 az alap, a telefonálást +ba számolják fel stb...).

És van a telefonrészlet ami pl. egy Samsung S5230 -nál (nálam volt/van így) 990 ft- ot fizettem mikor megvásároltam a készüléket, ez volt a kezdőrészlet és havonta mikor jön a számla ezt a 990ft-ot (vagy ha más teló lehet ez több is pl 3000ft) + a lebeszélt összeget kell fizetni. A telefon részlet viszont általában 9-14 hónapig van, ha ez lejárt akk marad a letelefonált számla.

Így sem olcsóbb a telefon, de mégis jobbnak tűnik havonta fizetni x összeget mint egybe kifizetni pl 30.000-100.000 ft-ot. egy telefonért. Persze mondom számolni kell azzal is, hogy + pénz a lebeszélés, ha nem telefonálsz akkor is van egy alap összeg.

2012. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ:)

nem tudom miért, nekem az lett elültetve az agyamban hogy olcsóbban tudom így megvásárolni. de akkor mégsem.

2012. jan. 10. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen olcsóbban kapod meg. Persze ennek akkor van értelme ha ki használod az előfizus szolgáltatást.

Pl apámnak a legdrágább csomagja van.(szüksége is van rá) így lett a 300 ezres telefon 100 valahány ezer.

2017. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!