Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3G mennyire jó telefon?...

Iphone 3G mennyire jó telefon? Tapasztalatok? Jobb mint egy sony ericsson xperia mini pro (2. változat)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:

A mini pro jobb.

Nem tudom miket tud az iPhone 3G de azt tudom hogy az iPhone 4-nek(ami jobb) 5 megapixeles kamerája van ledes fotófénnyel, HD-videót tud felvenni, wifi van benne.

Ugyan ezeket tudja a Mini Pro is, de abban még QWERTY is van. Tehát ha ezeket vesszük akkor a Mini Pro még az iPhone 4-nél is jobb.

Összehasonlítani nem igazán lehet mert az Apple alapból drága drága és saját op.rendszert használ. A SE Mini Pro androidos és az android az jóformán az iOS( Apple op.rendszer) koppintása, csak az android jobban személyre szabható.


Ha fontos neked hogy iPhone-od legyen akkor vedd meg a 3G-t de ha csak egy normális tudású okos telefont akarsz akkor a Mini Pro jó lesz neked.

2012. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A lóf*szt jobb.

Ha már iPhone-t veszel, vedd meg a jobbat. Vegyél egy 3GS-t, az gyorsabb, okosabb, a 3G az Apple legrosszabb telefonja. Pl. az iOS 5-öt sem tudod rátenni. És a 3GS csak egy 10-essel drágább kb, de mégis sokkal jobban megéri.

A Sony Erisscont meg felejtsd el, egy kalap szar.

2012. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne mondd már hogy egy 3gs jobb... Duma, mini pro jobb, kamerában hardverben is. Az oprendszer meg egyéni, döntsd el mit akarsz, jól optimalizált rendszert, kötöttségekkel, vagy egy nem vészesen, de itt ott megakadó, de jobban személyre szabhatót.
2012. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ájfón 4 alatt minden ájfón fos.

A Mini jó cucc, akár Pro, akár nem.

2012. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég hülye vagy,ha azt hiszed hogy jobb! nekem is ilyen van,és rohadt jó.haveromnak 3g-je van,és az egész laggolós származó!
2012. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tesóm nőjének 3gs-e van, és az én live with walkmanem oda vissza pofánveri... LWW meg ugye az xperia minire épül.
2012. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenben jobb a Mini Pro mint a 3g,kivéve a kijlző fizikai nagysága. De a felbontás ugyan akkora+ Mini Proban szebbek a színek.

a 3G lassan már 3 éves,lejárt lemez,véletlen se vegyél azt.

2012. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A mini pro sokkal-sokkal jobb. Nekem is olyanom van nagyon praktikus. Attól hogy az Iphone drága még nem olyan jó mint más androidos telefon.
2012. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!