Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket ajánlanátok és...

Melyiket ajánlanátok és miért: az Lg optimus net p690-t vagy a Huawei x3-as készüléket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik túl van árazva, egyiket se. Telenor One Touch vagy ZTE Blade, vagy esetleg még Samsung Galaxy Mini. Mennyi pénzed van rá?
2012. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
40ezer forintom lenne rá
2012. jan. 12. 16:54
 3/12 anonim ***** válasza:
T-mobile-nál az xperia mini pont 40 ezer dominoban, attól jobbat nem fogsz találni sehol. 1 ghz-es armv7-es proci, 5mpxeles 720p videókat készítő kamera, gyors, stabil telefon, nekem is ilyen van, vagyis az erre épülő live with walkman.
2012. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a "mini" telefonokat nekem túl kicsik ráadásul van annál gyorsabb teló (2 magosak)
2012. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hopp rossz helyre írtam bocsi -.-
2012. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

"tixem válasza:


T-mobile-nál az xperia mini pont 40 ezer dominoban, attól jobbat nem fogsz találni sehol. 1 ghz-es armv7-es proci, 5mpxeles 720p videókat készítő kamera, gyors, stabil telefon, nekem is ilyen van, vagyis az erre épülő live with walkman."


Kb. másfél napot bír az akkuja. Szerintem az kaki!

2012. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Huawei x3-at Nekem az van nagyon jó!! +++
2012. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert a többi mennyit bír... Egyik telefon se bírja 2 napnál tovább, de mit érdekel engem vegyen ugyanannyiért szaros hüvely telefont, meg armv6-os fosokat.
2012. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hangszoros válasza:

Hát ezt nem értem? A hazudos sikkasztó Sony Ericsson nem is volt a Képbe! Ez egy aranyigazság! A lehetséges boldog év titka ne költsünk Sony Ericsson telefonra, mert "Isten nem bottal ver hanem Sony Ericsson telefonnal"

Gondolj bele! A csúcsgépük is ( Arc) gyári hibás. Repednek a házai, és nem cserélik garba! Nincs márkaboltjuk, szervizük. Amit megjelölnek mindent csinál, legfőképp panaszáradatot. Úgy árulnak telot, hogy csak gar vesztéssel lehet frisiteni! Ők meg nem csinálnak! Nagy szívás! A hozzáállásuk: Elvettük a pénzed húzzál el a vadba.

2012. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én huawei-t soha nem vennék, az biztos.. slim 7-es táblagépek vannak a cégnél október óta, nincsenek agyonhasználva, de a hangerőszabályzó gombok már rosszak mind a kettőn, szóval az összeszerelés alapján egy hulladék...
2012. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!