Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG GS 290-esem van. Ha elindít...

LG GS 290-esem van. Ha elindítom az FM rádiót, és azon belül a felvételt, akkor gyorsított sebességgel veszi fel. Miért?

Figyelt kérdés

Van erre valami megoldás?

(de a felvétel közben ennek semmi jele nincs), viszont amikor visszahallgatom, vagy a gépre felteszem 15másodperces felvételt lejátssza cca.6 másodperc alatt.


2012. jan. 9. 20:05
 1/4 anonim válasza:
Nemtom mért, nekem normál sebességgel veszi fel... esetleg töltsd fel teljesen, vagy vedd ki az aksit majd tedd vissza, stb. Próbálj ilyesmiket csinálni!
2012. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem egyszeri alkalomról van szó, hanem mióta megvan(14hónapja) mindig így veszi fel.
2012. jan. 14. 17:06
 3/4 anonim válasza:
Nekem még csak 12 hónapja van meg, de soha nem vettem fel még a rádióból, először most, amikor a kérdést kiírtad. Nem ejtetted le sokszor? Vagy nem lehet, hogy fülhallgató volt bedugva? Próbáld meg anélkül is! Nem tudom, mi lehet, vidd vissza akkor a szolgáltatóhoz, és mutasd meg nekik... mondjuk nekem meg az érintőképernyővel volt baj, mert 1,5 cm-mel jobbra érzékelte az érintést, meg aztán teljesen be is döglött a képernyő, kikapcsoltam meg kivettem az aksit, akkor lett jó... de aztán rá 5 percre meg megint 2 cm-mel jobbra érzékelt... 2 nap alatt lett újra normális. Legközelebb én inkább gombos telefont veszek :D
2012. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer nem volt leejtve. Fülhallgatóval, és anélkül is ilyen. Lehet meglátogatjuk a telenort akkor... Nekem képernyőprobléma még nem volt, viszont a zöld gombot, nem mindig érzékeli. Már a harmadik hónapjában eldöntöttem, hogy érintőképernyős telefonom Nekem most volt először és utoljára. :D
2012. jan. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!