Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Memóriakártyán van a telefon...

Memóriakártyán van a telefon számára fontos dolog?

Figyelt kérdés

Van egy SE Xperia X8-am, szeretném leformázni, de félek eltűnik valami fontos is, mert nem csak olyan dolgok vannak rajta amit én tettem rá.

Amikor először csatlakoztattam a géphez és a telefon telepítette a csatlakozó programot utána megkérdezte hogy törlöm e a fölös dolgokat a memóriakártyáról.

Azt mondtam hogy nem.

De most csupasz kártyát akarok bele..........


2012. jan. 10. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mikor leformáztam a telefonomat (x2-m van) a gyári beállításokat kaptam vissza, még azok a zenék, képek is visszajöttek, amik alapból rajta voltak és letöröltem őket. Tehát teljesen olyan lett, mint amikor megvettem.
2012. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt szeretném elérni én is, hogy olyan legyen mint újkorában :), Sok mostanra fölös dolog lett rajta, és ezeket nem szeretném egyesével törölni
2012. jan. 10. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok, X8-nál nem tudom, hogy van, az enyémen van egy kis lyuk, amibe bele kell nyomni a stylus hegyét, és attól visszaáll az eredeti állapotba. Meg a beállítások menünél is van olyan, hogy reset, az is ugyanez. Nézd meg a használati útmutatót, biztos, hogy kell legyen ilyen funkció a tiéden is! És nyugi, semmi olyat nem fog letörölni róla, ami kell a működéséhez, mondom, nekem még vissza is pakolta azokat, amiket az elején letöröltem róla.
2012. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha visszarakom eredeti állapotba a telót is, akkor jól gondolom hogy elúsznak az sms-eim is?
2012. jan. 10. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!