Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a 3 készülék közül melyiket...

Ez a 3 készülék közül melyiket ajánlanátok? és indokot is légyszives, Iphone 4, Samsung galaxy s plus, sonyericsson xperia arc S

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik hasonló szinten van, először szűkítsd le oprendszerre. Mindegyik képes mindenre, csak azt nézd meg, hogy melyik tetszik jobban, szó szerint. Melyiknek szebb, jobb a kezelőfelülete. Az alkalmazáskezelést is nézd meg, melyik szimpatikusabb. Aztán amikor eldöntötted, hogy az android jobb, akkor összehasonlítod a samsungot a SE-vel és rájössz, hogy az Arc S szebb, újabb, lesz rá ICS, van 50GB virtuális tárhelyed és a SE engedi a bootloader nyitást is. Aztán bemész az üzletbe, és boldog Arc S tulaj leszel ;)
2012. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi azért még jöhetnek a kommentek :)
2012. jan. 10. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:
én az iphone t , mivel nem akad , nem fagy , egyszerű kezelhetőség .....
2012. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az egyszerűbb relatív, de legyen egyszerűbb... viszont nem feltétlen használhatóbb, ott van a pendriveként való használat illetve iTunes, az integrált és nagyon jól szinkronizálható google és egyéb alkalmazások az androidnál. az arc s meg hírből sem ismeri az akadást. de ha ismerné se azon a napi egykét laggon múlna a dolog, annál sokkal nagyobb különségek vannak telefon és telefon között.
2012. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Iphone az minőségben, használati élményben verhetetlen, atomstabil oprendszerrel, milliónyi App-al. Az iPhone 4 kijelze, olyan hatalmas felbontású, hogy ne lehet olyan közelről megnézni hogy lásd a pixelárkokat, mintha papírra ki lenne nyomtatva csúcsminőséggel. Egy iphone azért iphone, sugárzik róla a minőség, ránézel és látod hogy oh egy iphone.
2012. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja mert azt fogja vadászni hol vannak rajta pixelek -.- Aki telefont használ az nem 1 centiről teszi. Az meg a másik, hogy ARC S nagyon nem pixeles. Na mindegy, ár érték arányban ARC S győz, iphone stabil meg minden, de Androidot jobban tudod az ízlésednek megfelelően formálni, az meg hogy az Arc S laggol nagy marhaság, az én Live with Walkmanemben csak 1 ghz-es proci van és hát durva dolgokat kell csinálni rajta, hogy megakasszam. Galaxyt mindkét telefon megeszi reggelire, azt a telefont felejtsd el, még normális supportja sincs.
2012. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

SE xperia arc s v. s plus

ez a 2 szinte ugyanazt tudja...

én a sony-t venném de csak a külső dönt

2012. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ha a kettő közt kéne döntenem, akkor mindjárt ott a külseje, arc s-hez képest a galaxy egy undormány (szubjektív!). Sebességre szvsz ugyanolyanok, de az Arc kamerája lényegesen jobb, exmor-r, 8 mpx, képminőség is jobb stb. Kijelző mizéria: kinek mi jön be: super amoled túlszaturáltsága, vagy a bravia engine természetesebb színei. Nekem ARC S, de a kérdező majd eldönti mi a fontos neki.
2012. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket
2012. jan. 12. 17:12
 10/10 anonim válasza:
galaxy s plusz!!! nekem az van...tökéletes teló ;)
2012. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!