Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefonomba (amit nem újan...

Új telefonomba (amit nem újan vettem, hanem ismerőstől) beleraktam a sim kártyám, de a telefon nem fogadja el . Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
SIM kártyát kicseréltetni. Nekem is volt ilyen, ez megoldotta, a számom persze maradt ugyanaz.
2012. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
JAh, vagy az is lehet, hogy szolgáltató függő a telefon, tehát mondjuk csak Telenort fogad el.
2012. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
attól nem függ,nem szolgáltatónál lett véve , hanem rendessen . de a régi telefonomba megy a kártya , csak a újban nem :/
2012. jan. 10. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor az első tippem fog bejönni. Nálam is újabb telómba nem ment,régiben tökéletesen, t mobile kicserélte ingyen a sim kártyám és jó lett
2012. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már voltam bent igen , köszönöm :)
2012. jan. 10. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!