Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azonos márkán belül használhat...

Azonos márkán belül használható a régi telefon memoria kártyája a új telefonomba?

Figyelt kérdés

Sony ericsson w580i készülékben lévő memória kártyámat át szeretném majd rakni a sony ericsson Spiro telefonomba.

Feltudom használni vagy kell új kártyát vennem?


2011. jan. 14. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem micro SD kell a Spiro ba... de nem biztos
2011. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát ezt így én nem tudom megmondani,de nézd meg,hogy milyen kártya van a régidbe (micro sd,vagy m2...) és nézd meg,hogy milyen kell az újba. (a telóknál a kártya helyénél oda van írva,apró bettűkkel) ha azonos,akkor tudod használni :)
2011. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vok megpróbálom érthetően.

Nem ugyan olyan féle memória kártya kell a 2 be (nem biztos) a régebbi sony -k ba nem Micro SD kell ... de ha a t-mobilnál vezsed adnak hozzá memó kártyát

2011. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!