Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? (többi...

Melyik telefon a jobb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sony Ericcson xperia mini pro, vagy Samsung Galaxy Y ?

melyik tud többet? legfőképp netezés lenne a fontos


2012. jan. 10. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mini pro. Nem egy kategória a kettő. A mini pro egy közép kategóriájú androidos telefon, a galaxy y meg egy olcsó, alsókategóriás androidos telefon. Ez árban is meglátszik, mert a mini pro 2x olyan drága.
2012. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké köszi!! :)
2012. jan. 10. 18:24
 3/7 A kérdező kommentje:
saját vélemény is jöhet ezekről a telókról :)
2012. jan. 10. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
xperia mini pro. Nekem egy live with walkman van, ami az xperia minire épül, az meg ugyanaz mint a mini pro csak billentyűzet nélkül. Nagyon jó kis kompakt telefon, gyors, stabil, szép kijelzővel, korrekt kamerával, és - az enyémen legalábbis - brutál jó sztereó külső hangszórókkal :D Mini Proval jól jársz tuti. Galaxy Y egy ipari hulladék verd is ki a fejedből.
2012. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

:/ nekem úgy tűnt hogy a galaxy y jó kis teló lenne, de ezekszerint nem :/

2012. jan. 11. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
ha csak az lenne akkor nem lenne rossz de van jobb jobb áron a samu nagyon elszarja az alsó és középkategóriát ilyen ipszilonokkal meg ace-ekkel meg mondjuk a htc is a wildfire s el...én azt mondom ha gyenge mobil kell vegyél egy tényleg olcsót pl huawei vagy alcatel féle mobilok....
2012. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a felvilágosítást, de nekem nem olcsó teló kell, az mondjuk jó lenne ha okos, sokat tud de nem drágán

valszeg a mini pro lesz ^^ remélem :)

köszi mindenkinek

2012. jan. 13. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!