Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜRGŐŐS! Leejtettem a telefono...

SÜRGŐŐS! Leejtettem a telefonomat, esztétikai hibája lett, javítják?

Figyelt kérdés
T-mobilos, még nincs 1 hónapos se. HTC Wildfire S... leejtettem és a jobb felső sarka elég csúnya lett... fáj ránézni :D mivel garanciális, nem segítenek rajta ingyen? Vagy ha nem ingyen, akkor kb mennyi lenne? előre is nagyon köszönöm
2012. jan. 10. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ingyen biztos, hogy nem. Vidd be, kérdezd meg, az a legegyszerűbb.
2012. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mai, modern telefont javítani? Cserélik az alkatrészt ami megsérült és kész. Nem fogják lefesteni pl. a műanyagot, mert nem tartós és két hét múlva mehetnél újra.


A garancia arra nem vonatkozik ha leejted, beledobod az akváriumba vagy éknek használod a garázskapuhoz.

2012. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Garanciában azt javítják meg, ami rendeltetésszerű használat mellett jelentkezett - márpedig az az egyéni szocproblémád, hogy elejtetted. :D

Körbe fognak röhögni, ha visszaviszed.

Megcsináltatni... hát nem mindegy mi baja lett, és h a kijelzőnek vagy egyáltalán minek? Valószínűleg nem sok helyen csinálják meg, és lehet egy új telót olcsóbban veszel, pofátlan árat kérnek néha. xD

2012. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jobb felső sarokból letört egy darab, azt hittem csak lekopott de sajnos az eséstől :\
2012. jan. 10. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem vegyél egy új telefont :D mert azt ha meg is csinálják rohadt drágán. Garanciát meg felejtsd el, a leejtés nem rendeltetésszerű használat :D
2012. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
neeemár :S :S :S :S köszönöm, mennek a zöld gombok :\
2012. jan. 10. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!