Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
45000Ft-m lenne rá +-5000
2012. jan. 10. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=mCSV-Wr43tU&feature=g-all-u&c..



Ha nem androidosat akarsz venni akkor ezt is veheted.


Tanács. Néha csinál furcsa dolgokat és amit nem akar de semmiért sem fogja akarni egy darabaig. Tehát, hogyha nem jön be pl a beállítások akor az vagy 1-2 napig nem is fog bejönni hanem majd csak egy jó 3-4 nap után fogja majd engedni. De ilyt nem szokott gyakran csinálni. Illetve, teljesen eltér az androidtól. Még annyi, hogy néha-néha azért fagy. Nekem eddig ezt 2x csinálta: Nézem a you tube-on a videót telefonon keresztül. Video megáll, majd a pixelek lassanként elsötétülnek, és egy pár másodperc után szerintem újraindul-t amikor nekem ezt csinálta. Tehát azért ilyenekre számíts. Hangszórója pazar, és a headset hangzása is nagyon jó. A hangzása inkább olyan masszívnak mondanám. A többbit a tesztben megtudod. Illetve most nálam WIFI gondok vannak. Nem tud lekapcsolódni a hálózatról.



[link]


Ehhez csak egy kicsomagolás bemutatót találtam:


http://www.youtube.com/watch?v=EQ3sKftVieM


Szerintem ha androidosat akarsz akkor ILYET vegyél, mert szerintem ez a legkompaktabb androidos telefon az összes közül. Jó a mérete, meg minden.

2012. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg az árán kívül nem ártana több feltétel.

Androidosat akarsz?

2012. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt vedd domino csomagban:


[link]

2012. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
galaxy note
2012. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
okost telefon. nincs op megkötés mert vevő vagy ok mindenre. eben a szegmensben nincs eltérés anyira. mindnek meg van az előnye van ami testre szabható van ami nem... nagyon minimális. max az hogy kapacitiv kijelző meg minél nagyobb felbontás
2012. jan. 10. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
az előttem ajánlott Nokia 500-at vagy a SE xperia minit vedd. árban ugyanannyi. :)
2012. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!