Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Sony tegnap...

Mit gondoltok a Sony tegnap bejelentett telefonjairól?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik idén is a középkategóriát fogják erősíteni, hacsak MWC-n nem rukkolnak elő valamivel.

Cserélitek egyből a Sony Ericsson-jaitokat Sony-ra, ha megjelennek?


2012. jan. 10. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
magyar linket tudsz adni? lemaradtam róla
2012. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2012. jan. 10. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Az Xperia S szerintem távol áll a középkategóriától. Nagyon kellett már egy kétmagos telefon a kínálatukba, és egész jót alkottak. Az más kérdés, hogy a mérete és a formaterve miatt nekem nem kéne, de hardveresen tökéletes.
2012. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha most jelenne meg, persze, hogy nem középkategória lenne.

De már biztos, hogy MWC-n legalább 4 négymagos telót jelentenek be, jönnek a 16 megapixeles kamerák stb.

2012. jan. 10. 21:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jól tették, hogy eddig nem volt kétmagos tellájuk, mert a 2.x nem használta ki. Időben léptek mert a 4.0 már igen. Xperia Ion minket nem érint, az USA only, viszont ez a Sony Xperia S kib@szott jó lett. Azonnal venném is ha lenne rá pénzem. És ez nagyon nem középkategória. Oda a Neo utódját szánják, ennek a telefonnak a személyében [link] És szerintem evvel nem tudták le a 2012-es palettát, WMC-re és a későbbi konferenciákra még szerintem van meglepetésük. Nagyon ügyesen gondolkodik mostanában a Sony (Ericsson), rendesen frissítenek, jó áron adnak kiváló telefonokat. Úgy néz ki nem csak a levegőbe beszélnek azzal, hogy az első számú Androidos gyártóvá szeretnének válni. Bár ehhez a Samsungnak lesz egy két szava... Pl az Galaxy S3 amit a WMC-n mutatnak majd be, és amennyiben igazak a pletykák (4 magos exynos, 2 giga ram, 12 mpx kamera 1/2.3-inch-es szenzorral, hd kijelzővel stb, és ezek az adatok már nagyon hivatalosnak tűnnek, mert akárhol olvasok utána, egységesek az információk) a piac legerősebb és legdurvább telefonját tudhatják majd magukénak. Izgalmas év lesz az idei :)
2012. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a Samsung. Jön a HTC Edge, Meizu MX, a Fujitsu 4 magos telefonja, illetve valószínűleg a Motorola is piacra dob valami izmos készüléket.
2012. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meizu Európában nehezen elérhető, Fujitsu Arrows-ról nem is beszélve, az Ázsia only. Motorola meg már megjelentette az XT910 Razrt, én nem tudok újabb Motoroláról. HTC Edge-t meg az SGS3 meg fogja enni reggelire.
2012. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a Fujitsu Arrows? 4 magos Fujitsu-ról beszéltem, be sem jelentették még hivatalosan.

Ebay-ről hallottál már?

Mellesleg nem a Samsung Galaxy S3-hoz kell hasonlítgatni őket, hanem a Sony telefonjaihoz.

Nem arról szól a kérdés, hogy a Samsungot fogják-e verni.

2012. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja Ebay, ha van valami gondja a cuccnak macerásan fogod megjavíttatni. A 4 magos Fujitsu meg az Arrows nagytesója lesz onnan jön ide. És de, valamilyen szinten a Samsunghoz is kell hasonlítani mert mindkettő a felsőkategóriába van pozicionálva.
2012. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom, alapjáraton tetszenek, de szerintem ez a TimeScape undorító és szar is. Nem tudom ki lehet-e kapcsolni, gyári rom esetén. Ha igen még akár kéne is. Ha nem, akkor biztos nem veszek sony-t az elkövetkezendő időben...
2012. jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!