Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon?

Melyik a legjobb telefon?

Figyelt kérdés
Szeretnék telefont venni melyik alegjobb jelenleg?? árnem számit én ezek közül gondolkozok : iphone 4s galaxy s2 illetve google nexus prime ezeken kivül mondhatok még jó telefont de lehetőleg Androidos legyen :D
2012. jan. 12. 16:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ha nem számít a pénz várd meg s3-at. már csak pár hónap :D


amúgy igen, az s2

2012. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Windowsos legyen és Nokia! Válasz: Lumina 800
2012. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
S2.
2012. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
HTC Sensation jobb szerintem mint az s2 és 1 árba vannak de Galaxy Nexus Prime drága de a legjobb androidos teló
2012. jan. 12. 17:37
 5/19 A kérdező kommentje:
Legalábbis hardverileg :D nem tudom mennyivel jobb az s2 de elvileg mindenbe de nekem még nem volt :D szerintetek?
2012. jan. 12. 17:38
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi jobb hardverileg? Ne viccelj ember, a sensation s3-as snapdragonja a galaxy s2 exynosához képest egy trabant :D A galaxy nexus meg egy fostalicska, kamerája szar, egyedül a kijelzője az ami fasza. Annak se egy nagy valami az OMAP chipsetje. Várd meg a galaxy s3-at vagy pedig 4S. Jön még majd a HTC Edge is, szóval ne siesd el.
2012. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
galaxy s2-t egyedül kamerában veri el a sensation de ott is csak épphogy. Nem tudom olvastad e ezt, ha nem ajánlom figyelmedbe: [link]
2012. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Én a Samsung Galaxy Tab vagy i4-est ajánlanám!Elöbbi nagyon jó netezésre!


Samsung: http://www.youtube.com/watch?v=tHOZZJ_2Wjg

2012. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tabot nem szeretnék viszont csomoan irják s2 de semmi indok nincs és amiket olvastam elvileg a htc meg a nexus is gyorsabb nála léccives indokot is kérek miért
2012. jan. 12. 20:51
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna a tesztet amit linkeltem, akkor rájönnél, hogy a galaxy S2 még mindig ver mindenkit sebességben Adroidos vonalon, Galaxy Nexus meg egy szinten van vele.
2012. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!