Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma, milyen...

Mi lehet a probléma, milyen megoldás van rá?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy S I9003 - as készülékem, aminek összesen 4gb belső memóriája van. na most ezt a 4gb-ot a mobil automatikusan megosztja 2-2 gb-ra.


az egyik a "belső memória" a másik a "belső SD kártya".


És ugye nekem van még egy 8gb-os SD kártyám ezt úgy látom hogy "külső SD kártya" alias "external_sd".


a problémám az lenne hogy ha fel akarok tenni pár nagyobb méretű játékot, akkor a 2gb-os "belső SD kártyára" teszi namost ez elég gyorsan megtellik, és sehogysem lehet átrakni a feltett játékot a "külső SD kártyára" mert akkor meg nem indítja el...


eddig sehogy sem tudtam megoldani ezt a problémát és elég zavaró :|


2012. jan. 12. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Tipikus kérdés, Google a barátod, és a Gyakori is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Meg sem merem számolni hány ilyen kérdés van a gyakorin...

2012. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyik sem az én esetemre vonatkozik, mivel eredeti és főzött rommal sem volt jó, és az hogy áthelyezem nekem nem jó mivel csak azt a 20-40mb ot teszi át nem az egész játékot ami 500-800 mb-os is lehet.
2012. jan. 12. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!