Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android probléma! Van rá...

Android probléma! Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Vagy lehet hogy ez tipikusan erre a telefonra érvényes csak (S. galaxy ace) lényeg, hogy ha a főképernyőn megnyomom a jobb oldali gombot akkor menübe visz ahol az alkalmazások elérhetők.


A problémám az, ha a telefont kikapcsolom, vagy kiveszem egy pillanatra az SD kártyát (pl.: zenét másolok rá) , az alkalmazások ikonjai összekeverednek, főleg, ha újakat is telepítettem. Hiába rendezem sorba, mindig máshol vannak és keresgélnem kell őket.


van erre valami megoldás?


Remélem érthetően írtam le. Például feltelepítettem a Shazamot, amit automatikusan a utolsó oldalra tett. De a telefon újraindítás után már teljesen máshol volt, és ezt mindig megcsinálja a telefon minden újonnan telepített alkalmazással.


2011. aug. 3. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az alkalmazás a kártyán van akkor előfordulhat ilyesmi de ha visszateszed a kártyát akkor egy idő után jónak kell lennie. Ha meg kikapcsolod vagy újraindítod akkor meg nem kéne ilyet csinálnia. Szerintem csinálj egy factory resetet vagy egy szoftverfrissítést.
2011. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azokkal csinálja melyek sd kártyán vannak, és csak akkor ha telepítek egy új alkalmazást amit beilleszt a többi közé de ezzel az egészet megkavarja mert mindegyik egyel odébb kerül
2011. aug. 3. 00:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt kiveszed az SD kártyát, le kell választani szoftvesen (unmountolni kell).
2011. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a telefont, mielőtt kiveszed az SD kártyát. Vagy pedig ne vedd ki az SD kártyát, hanem az USB kábellel másolj rá zenét.
2011. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy erre van-e megoldás. Ezt már láttam Galaxy Minin is meg Xperia X8-an is. Nekem az Acem azt csinálja ha telepítek egy új alkalmazást akkor ha kikapcsolom majd be akkor csak anyit csinál hogy ABC sorrendbe rendezi őket. Utána többet nem csinálja.
2011. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is abc-be rendezi
2011. aug. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!