Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki mit gondol a Sony Ericsson...

Ki mit gondol a Sony Ericsson Xperia Mini-ről?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A kategória legjobb vétele, nem vitás. Nekem 2 hónapja van egy SE Live-om, és nem kell jobb. Gyors processzor, kellő mennyiségű ram, stabil, nem laggol, jó kijelző, beígért ics frissítéssel, jó kamerával. Ja azért példálózok a live walkmannel, mert az xperia minire épül, csak a kijelzőben térnek el, mininek jobb van. Ettől több nem kell egy átlag usernek.
2012. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3 napja vettem egyet, és nincs egy rossz szavam rá. Akármit felteszek rá, az nem szaggat, normálisan futnak a programok.

A Sony szépen összerakta a szoftvert a hardveres résszel. A kamera profi, a kijelző tűéles, az érintőképernyő nagyon pontos. A piacon a 40-45e-ig keresett mobilok között a legjobb vétel, és hidd el a képernyő nem olyan kicsi, pont elég. Én 40-ért vettem a T-mobilos dominóval...megérte.

2012. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért gondold meg mielőtt megveszed mert elég sokat kell szervízbe vinni valami nagyobbat vegyél ami jobban szellőzik és nem ilyen kicsi a nagyobb többet tud:D
2012. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagyon szeretném az összeset... 3 méterrel a föld alatt
2012. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" a nagyobb többet tud"


gratulálok, ekkora f@szságot már rég nem hallottam. Miben tud többet a nagyobb? Mondjuk egy xperia neo? 8 mpxeles kamera és kész, annyiban "több", hogy nagyobb. Annyival drágább is.

2012. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megint televagyunk infózsenikkel
2012. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A válszokat naon köszönöm
2012. jan. 20. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!