Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendszeresen hívnak egy 1-es...

Rendszeresen hívnak egy 1-es körzetszámú telefonról, de ha felveszem, akkor elkezd kicsengeni, mintha én indítottam volna a hívást?

Figyelt kérdés
Már ez megy vagy fél éve. Néha 1-2 hétig nem hívnak, de ma már 10x csörgött a telefonom. Már nagyon zavar! Mit tehetek ilyen esetben??
2012. jan. 13. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes.
2012. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress rá neten a számra, hátha mást is nyaggatnak. Nem tudod a telón letiltani?
2012. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bánomisén ***** válasza:
54%
Nem tudod letiltani azt a telefonszámot? Bosszantó lehet. Nem beszélve arról, hogy amikor fölveszed és neked kicseng, vajon a számládat is pörgeti, vagy csak csörög? Inkább ne vedd föl.
2012. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" bánomisén válasza:


Nem tudod letiltani azt a telefonszámot? Bosszantó lehet. Nem beszélve arról, hogy amikor fölveszed és neked kicseng, vajon a számládat is pörgeti, vagy csak csörög? Inkább ne vedd föl."


Magyarországon a fogadott hívások ingyenesek.


Kérdezőnek.

Vedd fel, és várd meg a csörgést, ne tedd le.

2012. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bánomisén ***** válasza:

17:12

És gondolom, Magyarországon is megoldható már, hogy egy látszólag fogadott hívás fogadáskor máris indított hívásként jelenjen meg és pénzbe kerüljön. A XXI. században ez már nem nehéz. Vagy Magyarországon igen? :-)

2012. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez már a 2. szám, amiről hívnak. Az elsőt letiltottam, de a nemfogadott hívást kijelezte. Letiltom ezt is, de érdekes...

Kártyás vagyok, nem előfizetéses, és eddig nem vettem észre, hogy levette volna a pénzt.

Néha nem csörög ki, ha felveszem hanem néma csend van a túloldalon.

Ennyit találtam róla:

[link]

2012. jan. 13. 17:31
 7/8 bánomisén ***** válasza:
Lehet, hogy neked kellene számot cserélned, akkor leszállnának rólad.
2012. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami nyomorék ügynök,akinek a gépe automatikusan telefonálgat valami lista alapján és amikor felveszed,akkor kapcsolja csak össze az operátorral -azért hallod a hivohangot közben. Gondolom újság elöfizetést,borotvát vagy hitelt akarnak adni.
2012. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!