Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha számítógépre ad jelet...

Ha számítógépre ad jelet akkor telefonon miért nem tudok csatlakozni a wifi-hez?

Figyelt kérdés
A gondom az lenne, hogy a telefonon megtalálja a wifi-jelet és "csatlakozik" de még sem adja a jelet mert nincs vele internet.( számítógépen ugyan ezzel a router-el van internet. )Valaki elmagyarázná nekem részletesen hogy tudnám megoldani?
2012. jan. 13. 20:36
1 2
 1/14 norberto79 ***** válasza:
akkor a telefonodon kell állítgatni még valamit a rúter jól van. olvass utána, milyen telefonod van?
2012. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De máshol más fajta router-re rá tudok csatlakozni vele... Amúgy Xperia x8 am van.
2012. jan. 13. 20:47
 3/14 anonim ***** válasza:
router beállítás, eszközök száma a routeren, b/g/n szabványok támogatása, telón adatkommunikáció ellenőrzés, és hasonlók átnézése
2012. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom h a router nem adja a jelet a telefonnak.. Ezt le tudnád vezetni nekem részletesen hogy kkor hogy áttíthatom be..? ( SMC inviteles router-em van )
2012. jan. 13. 20:51
 5/14 anonim ***** válasza:
A router nem ad külön jelet a telefonnak. Nem is érdekli, mi csatlakozik hozzá. A számítógéped hogyan csatlakozik a routerhez? Kábellel, vagy wifin? Ha kábellel, akkor meggyőződtél róla, hogy a wifi be van kapcsolva a routeren? Ha wifin csatlakozol a routerhez a PC-vel, akkor meg a telefon, beállítások, kapcsolatok-ban a vezeték nélküli hálózatra menjél rá. Opciók, hálózat keresése.
2012. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 norberto79 ***** válasza:
Bocs már de ezt irtad: "A gondom az lenne, hogy a telefonon megtalálja a wifi-jelet és "csatlakozik" akkor hova csatlakozik? mit is talál a telefon?
2012. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rácsatlakozi.. De Jelet nem ad neki.. Nincs internet.. az előző válaszolónak pedig: wifin csatlakozik a számítógéphez is.
2012. jan. 13. 21:13
 8/14 A kérdező kommentje:
k*
2012. jan. 13. 21:13
 9/14 norberto79 ***** válasza:
192.168.2.1 írd be egy böngészőbe kéri a felh nevet jelszót, a jelszó smcadmin szokott lenni alapbol a név marad üres ha minden igaz.
2012. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Itt segítenél még annyit h mit kell beállítani itt..? (részletesen) Nagyon köszönöm szépen.
2012. jan. 13. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!