Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy HTC Wildfire S-em ami...

Van egy HTC Wildfire S-em ami jelenleg semmit nem tölt le marketről, mit csináljak?

Figyelt kérdés

szóval arról lenne szó h 2 nappal ezelött bármit letöltött nem volt vele semmi gond. aztán 1 játékot sikerül letöltenem, azóta megint nem enged. ki írja h It will be download vagy hasonlót megjelenik a kis ikon h tölti le- de csak pár mp-re- aztán el is tűnik nyomtalanul.

ilyenkor mit lehet csinálni?


2012. jan. 14. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a hibám (szintén Wildfire S) tegnap, azt hitem valamit én szartam el (mert pont ROMot frissítettem volna), de akkor úgy néz ki mégsem.


Nem tudom mitől lehet, én nyomtam egy factory reset-et, és utána jó lett (ebben ugye az a gond, hogy mindent letöröl a telefonról)

2012. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!