Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android Marketről nem indul...

Android Marketről nem indul el a letöltés?

Figyelt kérdés

Megvan már pár hete a telefonom, eddig gond nélkül ment a letöltés, ma meg valamiért megbolondult.


Próbáltam 3G/Wifi/USB-n megosztott neten keresztül is, mindegyiknél ugyanaz volt a hiba.


Egy másodpercre megjelent a letöltési ikon az állapotsávban (vagy mi a neve annak a felülről lehúzható dolognak), aztán el is tűnt, és semmi.


Most direkt meg is néztem neten, a Market-en a My Library-ban ott van a listában, telefonomon meg sehol semmi.


Direkt nyomtam egy factory reset-et is, utána működött, és ismét semmi.


Ötletek?


2012. jan. 13. 20:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Nemtom mi lehetett a hiba, de megint reseteltem és ismét jó.
2012. jan. 13. 21:30
 2/6 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám, csupán annyi változás, hogy 4 napja üzemeltem be a telefont... frissítettem is, és még így sem akarja csinálni.. igaz a factory resettel még nem próbálkoztam, de akkor ezek szerint, ha azt megcsinálom, akkor utána működni fog?
2012. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
FOPA vagy FOTA frissítést nem szabad telepíteni, utána őrül meg.
2012. jan. 16. 20:27
 4/6 anonim válasza:
Beállítások - alkalmazások - ismeretlen források bekapcsolva - alkalmazások kezelése - letöltésvezérlő - OK - adat törlése esetleg frissítések törlése (mert amúgy is letölti magának a vezérlőt ha kell, ami a Hub-on, vagy a Market-en is elérhető...) + A végén egy újraindítás.
2012. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hja és még egy dolog, amitől ez a probléma létrejött: nagy valószínűséggel frissítetted a szoftvert, amit HTC küldött.
2012. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a probléma én is reseteltem de nekem nem javult meg. :S Annyi hogy a reset után egy alkalmazárt le bírtam szedni. Nagyot csalódtam az androidban, senkinek sem ajánlom. ://
2012. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!