Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefont...

Milyen androidos telefont érdemes venni most?

Figyelt kérdés

Androidos telefont akarok venni olcsón;nagy képernyőjűt;jót.

Samsung Galaxy S; S Plus-t néztem használtan, de azok sem nagyon olcsón.


2012. jan. 14. 13:18
 1/6 anonim válasza:
a zte skate nem csúcsmobil, de androidos és nagy a képernyője
2012. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát samsungot akarsz? mert akkor az s az is jó még meg a samsung galaxy ace is egy elég gyors teló és jó is

ha pedig sony ericsont akarsz akkor az x10 az még mindig egy bődületesen jó telefon meg az xperia ray meg a xperia play ha sonyt vennél akk mindenképpen xperia családból válassz

szóval 2 fajta jó teló van a többi nem a legjobb a kettő legjobb: samsung telefonjai általában a galaxy-k és a sony ericson telefonyai általában xperiak

(remélem segítettem !

szia

2012. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A t-nél 70 ezer a xperia ray

Az jó is és viszonylag a képernyője is nagy

2012. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző író vok

Vagy a huawei honor ha kapható lesz

2012. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amiket leírtam Samsung Galaxy S és Splut néztem. Meg az Lg Optimus 2X -et, de erről még nekem nincs értékelésem, mert nem tudom milyen telefonok az LG-k. A sony az nem érdekel mostanság. A Samnsungok tetszenek nekem.
2012. jan. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!