Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor One Toch jó telefon?

Telenor One Toch jó telefon?

Figyelt kérdés

olvastam róla hogy jó telefon és nem gagyi meg sokan dicsérték is.

szóval még szeretnék véleményt kapni hogy mégis tényleg ennyire jó és érdemes megvenni?

meg ha telenorba vegyem(mivel az vagyok)akkor rá van írva hogy Alcatel? mert valahol láttam valahol nem.


2012. jan. 14. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég jó kis telefon mondjuk nem egy Galaxy S2 de elmegy.Furcsa mód én is ugy gondoltam h gagyi de egyáltalán nem az szőt elég minőségi tapintása van.Vannak benne apróbb akadások,de szerintem nincs olyan telefon ami nem akadna meg egyáltalán.A gyári Lancher egy vacak azt kikel cserélni mert az bugos.Én például egy SPB Shell 3D-t tettem rá és nem szaggat rajta egyáltalán.Szerintem jobban jársz vele mint egy Xperia X8 al.Jah és nincs rajta Alcatel felirat csak a hátulján irja h Telenor.


Szerintem érdemes megvenni.Remélem segitettem,ha érdekel vele kapcsolatban valami kérdezz.

2012. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sokan kérdezték azt is h samsung galaxy mini vagy ez a telefon.szerinted?
2012. jan. 14. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem a galaxy mini tul van árazva.Nagyon rossz a képernyője,túl kicsi a felbontása.Én pont a mini és a Telenor one touch között gondolkoztam de arra jutottam h inkább a Telenor.Nem akartam h utána a kis felbontás miat kevés programmal legyen kompatibilis.Egyedül ami zavar a 1 touchba hogy nincsennek még rá romok,de igy is simán elfuttat elég sok játékot,programot.


Lehet h kicsit elfogult vagyok mert nekem One Touchom van de én erre szavazok.

2012. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátom én tegnap vettem egy ilyen készüléket, és első látásra, kipróbálásra könnyű hozzászokni, kisokos, sokoldalú és nagyon gyors a maga 600MHz -vel (igaz, szerintem azért villámgyors még, mert semmi sincs rajta a gyári cumókon kívül csak az IGO)


Egyáltalán nem gagyi, főleg a stílusa, ahogy a kezedben tartod érezni, hogy masszív, akár csak egy minőségi telefon, de lassacskán az Alcatel is belopja magát az Ajánlott mobilok közé (egyáltalán nem hasonlít a régi Alcatelekre semmiben sem)


A hátlapján van a Telenor Logo-ja semmi más írás vagy rajz se elől se hátul (ezen kívül)

2012. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. :) Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 15. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!