Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy létezik ez? (Djuice és...

Hogy létezik ez? (Djuice és Telenor)

Figyelt kérdés

Telenoros vagyok, Praktikum kártyával, ami 43 Ft-os SMS-t és percdíjat jelent, továbbá, havi 600 Ft-ért kapok 50 MB internetet. Most néztem körül, hogy még milyen árak vannak, hátha van olcsóbb, és ekkor találtam rá a Djuice-ra (mármint az olcsóságára, djuice-ról már régebben is hallottam). 29 Ft-os SMS és percdíj, a 100 MB-os internet pedig csak havi 500 Ft.

Most ez komolyan ennyire olcsó?

Hogy lehet, hogy nem mindenki ezt használja?

Lefedettséggel hogy állnak? A Telenorhoz tartoznak, tehát ahol van Telenoros térerő, ott lesz Djuice-os is?

A Telenoros kártya nem az én nevemen van, mert mikor megvettük, még 18 alatt voltam. Így a számátvitelt nem nekem, hanem a tulajnak kell megcsinálnia, viszont ő pedig már 26 felett van, így nem használhat(na) Djuice-t. Csak új számom lehet így?


2012. jan. 15. 13:10
 1/2 anonim válasza:
A Telenor és a Djuice egy és ugyanaz. A Djuice a telenornak egy díjcsomagja. 26 év alatt lehet igényelni csak, ezért nem használja ezt mindenki. Ha a te neveden van a telefon, az egy dolog hogy más vette, akkor meg lehet csinálni a számátvitelt, ha még nem vagy 26. De aki ezt betöltötte, az nem lehet djuiceos.
2012. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

„26 év alatt lehet

igényelni csak, ezért nem használja

ezt minden”

Mégis szinte minden 26 év alatti tmobilos, aki meg nem, az vagy telenoros vagy vodás, pedig mindegyik kétszer annyiba kerül mint a djuice. Nem is ismerek olyat, aki djuice-os. Ezért mondtam amit mondtam.

2012. jan. 16. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!