Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég letöltöttem a Galaxy...

Nemrég letöltöttem a Galaxy Acemre a Setcpu 2.3.3as verziót, de mivel ez az első androidos telóm és nemtudom a beállításokat. PL: mi az A Main/ Set on Boot. Mit jeelnt ez?

Figyelt kérdés

1, Az első oldalon lévő Set on Bott azt be kell pipálni vagy nem? mire jó? Még a Set on Boot alatt van egy olyan h :Scaling és abba pedig ieneket leeht választani h : Ondemond,Userspace,Powersave..? ezek is mik? mire jók?


2, Az Advanced menübe mi az h (Sampling rate ? nekem alapból 50000re van beállítva.Az alatta lévő meg Up Threshold (1%-100%)nekem az alapból 95re van beállítva ennek mennyinek kell lennie és ezis mire jó?


3, A 3-ik pedig Ignore Nice Load (0/1) nekem ez 0 és ezis mire jó?? mennyinek kéne lennie?


4, A 4-ikPowersave Bias (0-100),nekem ez 0 ? ezis mire jó? és mennyinek kéne lennie?


Előre is köszönöm a válaszoakt :)


2012. jan. 15. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az 1.-n kívül a többivel nem kell foglalkozni,azok úgy jók,ahogy vannak.


Amúgy rootolt a telefonod? Mert anélkül nem fog működni.


Set on boot= telefonindításnál alapból ezt az értéket használja és BE NE KAPCSOLDD,MERT HA TÚLHÚZOD,AKKOR VOLT EGY GALAXY ACED.


De ezt az egészet nem ajánlom neked,kezdőként könnyen tönkrevághatod a telót,ami utána csak kutyát dobálni lesz jó.

2012. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen rootolt jó akkor nem pipálom be a set on boot-ot köszi szépen.
2012. jan. 15. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kapcsold be a set on boot-ot, de csak azon az órajel beállításon ahol stabil marad, nem indul újra a telefon.

Először a legkisebb órajellel kezdd a próbálgatást.

2012. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!