Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung corby-n hogy lehet...

Samsung corby-n hogy lehet beállítani, hogy üzenetküldésnél a címzettnek ne írja ki a számom? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem. Megvan a telefonszáma, és arra gondoltam, hogy küldenék neki egy sms-t, de úgy, hogy ne tudja meg, hogy én küldtem. A rejtett számról hívást azt be tudom állítani, az sms küldésnél nem tudom, hogy hogyan kell beállítani, hogy ha elküldöm neki az sms-t, akkor ne írja ki a számom/nevem, hanem azt, hogy ismeretlen.. Ez lehetséges? Köszönöm előre is a választ!:)

Csak a kérdésre válaszoljatok, az ötletemet ne véleményezzétek! Köszi.


2012. jan. 15. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:

"A rejtett számról hívást azt be tudom állítani, az sms küldésnél nem tudom, hogy hogyan kell beállítani,":

Talán mert nincs ilyenre lehetőség?

2012. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem lehet beállítani.
2012. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyet sajna nem lehet!


Amúgy szerintem dobj neki egy üzit, úgysem bírod ki, hogy ne küldj neki :)

2012. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
amúgy nem ismerjük egymást a fiúval, és neki nincs is meg a számom, csak nekem van meg az övé.. lehet küldök neki egyet, csak félek, hogy rájön, hogy én voltam az.. az egy kicsit ciki lenne. :P
2012. jan. 15. 14:10
 5/10 anonim ***** válasza:
küldj anyud telefonjáról. :D
2012. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
amúgy a ismerősei nem ismerik a számomat, úgyhogy ők sem tudnák, hogy én küldtem az sms-t..
2012. jan. 15. 14:10
 7/10 A kérdező kommentje:
az anyuéról nem szeretnék, mert ha kiírja a számot, akkor ne hívkálja a fiú anyukámat.. érted:D
2012. jan. 15. 14:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Sztem nem lenne ciki, dobj neki egyet, írj neki, egy olyat,hogy nagyon szeretnél vele beszélgetni, vagy csak simán szeretnéd megismerni!


Nem ciki, szerintem ez tök ari!

2012. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hívkálja?! Nem inkább hívogassa?! Ilyen nincs ezen az inkább nem mondom,hogy milyen mobilom! Amúgy,ha össze is akarsz vele jönni,akkor vállald fel,hogy ki vagy! De amúgyis! Képzeld magad a helyébe! Valaki szépeket írogat neked,de te nem is sejted hogy ki lehet az! Szeretnéd tudni,de úgysem fogod! Gondold csak át! Ez egy jó tanács volt!
2012. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*mobilon!
2012. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!