Samsung Infuse?

Figyelt kérdés
Vélemények? 11 éves fiúnak? Jól tud mindent kezelni ..(android, érintőképernyő, stb.) túl nagy? egyáltalán milyen telefon ez? elég nagy képernyőset szeretne mert internetezésre használná .. köszönöm előre a válaszokat..
2012. jan. 16. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyiért? És hol? Én 11 éves vagyok és min. ilyen specs-el rendelkező telefont szeretnék. Én ki tudnám használni, de a legtöbb 11 éves leakad az Angry Birds-nél. Van rá 2.3 (bár 4.0-ra nem fogják frissíteni HIVATALOSAN) Jó telefonnak tűnik. Elrontani nehéz. Nem túl strapabíró. 1.2GHz-s Cortex processzor van benne. Ez annyit jelent, hogy mindent elbír ami androidon fut.

4.5"-on film is élvezhető. Bár a zsebben nehezen ér el. Nem hiszem, hogy akarna costum rom-ot rakni a telefonra ezért ezek hiánya annyira nem zavaró. Sajnos az Androidos telefonok úgy fejlődnek, hogy ami most drágának és csúcsnak tűnik, az pár év múlva egy vasat nem ér. Emiatt egy drágább készüléket --úgy tűnhet-- nem éri meg. Ez abban az esetben igaz, ha 1-1,5 múlva kukába kerül a készülék. Akkor éri meg mindenképpen, ha a készülék felváltja a gépet. Persze ez 100%-ban nem lehetséges, de ha pl. nem kell vmit kinyomtatni stb. akkor nem kell használni a gépet mert a telóról is meg lehet nézni. Emellett csak wi-fi router mellett ajánlom, mert itthon a legtöbb mobilinternetcsomag drága. Remélem sikerült válaszolnom a kérdést :)

2012. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ... :D
2012. jan. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!