Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintős mobilt ajánlaná...

Milyen érintős mobilt ajánlanátok? Nagy kijelző legyen, jó kamera, gyors legyen! Max 55ezerig kb.!

Figyelt kérdés
Legalább legyen 4" kijelzője, de az sem gond ha kicsit kisebb, én többekközött ezekre gondoltam: X10i, Defy, LG P970 stb.
2012. jan. 16. 19:01
1 2
 1/12 anonim válasza:

Így hirtelen utánanéztem ezeknek amiket mondtál:

Az LG P970 egyértelműen jobb a Defy-nál, bár az sem rossz darab. Szebb kép (ez a legfontosabb) kicsit nagyobb is, kicsit gyorsabb proci. A Sony pedig szintén elmarad a P970 mögött.

Amúgy nem tudom, hogy hol kapsz ilyeneket 55 ezer alatt, ahol láttam 70 felett voltak. Ha olcsóbb kell, akkor a ZTE Blade-et ajánlom. Az árkategóriában a legjobb

2012. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Zte Skate bár nem tudom mennyibe kerül pontosan de sztem hamarosan ott körül lesz vagy előfizuval már most is annyi
2012. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Skate 47 ezer, de annyit se ér. ARMv6-os procival már vétek telefont venni 30 ezer fölött. Főleg mikor 62-ért kapsz Defy+-t. Az már sokkal jobb az Optimus Blacknél (mivel az LG romjai szarok).
2012. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
LG supportja és felülete szar. Defy és defy+ sokkal jobb, én a kettő közül venném valamelyiket. Esetleg még Galaxy W.
2012. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eddig én is ajánlottam volna a W-t, de most láttam a telenornál, a 1.5 hónapos kiállított modell megadta magát, alvás helyett vibrál a lockscreen. A fakó kijelzője és a legendásan rossz memóriakezelése miatt eddig is rezgett a léc, de ezzel lesüllyedt a többi olcsó Samsung szintjére.
2012. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát az fail :D akkor egyértelműen Defy széria.
2012. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
defy a f*szt.samsung galaxy s
2012. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd miben jobb egy Galaxy S mint egy Defy?
2012. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Galaxy S jóval erősebb hardveresen, de nem sok ember tudja elviselni azt a pentile kijelzőt. Plusz nincs benne vaku.
2012. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és LG Optimus Black (P 970) vagy Optimus 2X-ről mi a véleményetek?
2012. jan. 17. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!