Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős kérdés! Move by T-mobil...

Sürgős kérdés! Move by T-mobile vagy Sony Erixsson X8? (bőven lent) Tényleg SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom eldönteni mert nekem a move jobban tetszik de viszont a Sony több mindenre képes de annak a a menüje nem tetszik, és a move-nak a menüje pedig nagyon bejön. Nekem inkább játszásra kéne meg a többi dolog zene stb... de melyiken futnak jobban a játékok meg alapjába melyik jobb?
2012. jan. 17. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Itt vannak a specifikációk,ha visszaolvasol komplett tesztek is. Az X8-nak fizikailag és felbontásban is nagyobb a kijelzője, több funkciója van, jobban összerakott gép. A move egy átnevezett alcatel, én személy szerint nem szeretem őket. Az X8 jobb telefon a specifikációk alapján,jobb az anyagok minősége és az ár/érték aránya is.

2012. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igaz igaz de könnyen kezelhető mert a menürendszere az az oldara csúsztathatós és az nem valami jó de köszi a választ várok még nagyon válaszokat
2012. jan. 17. 15:52
 3/7 A kérdező kommentje:
a sonynak 1.6-os az androida a movenak pedig 2.2 szal frisebb verzió
2012. jan. 17. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
2.1 van az X8-akon már gyárilag,régi a cikk, de van rá 2.3as főzött rom is, az pedig teljesen olyan mint ami a move-on van, illetve több verzió van, lehet válogatni. Egyébként jó a sony-s kezelőfelület, és úgy mondom hogy volt már főzött romos X10-em, gyári softos X8-am, iPhone 3-am, meg kismillió verzió volt fent a mostani X8-amon is.
2012. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
SZÓVAL SONYRA SZAVAZOL?
2012. jan. 17. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van. :D
2012. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de nekem játékra kellene inkább és melyik az amilyik nyomja az angrybirdset,a fruit ninjat, az ibeert és vmilyen doodle jumpot???
2012. jan. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!