Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobil, telefonos internet...

A T-mobil, telefonos internet megbízható? És a tulforgalmazási díj hogy van?

Figyelt kérdés
Üdv, szeretnék rendelni egy Go!NapiNet , vagy Go!Net S internetet a telefonomra, azt szeretném kérdezni hogyha véletlen tullépem a határt, akkor számol rá valamit? vagy mit csinál?
2012. jan. 17. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs korlátozva ha eléred a végét tudod tovább használni csak lassabb lesz. Nem kell utánna többet fizetni. Am egy hete aktiváltam én is az M csomagot. Most március 31 ig csak 90 forint és nincs hűség se. Addig megéri. Utánna kiderül. Lassan letelik a 100mb kíváncsi vok mennyire lassul be, bár annyi pénzé.
2012. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha én megrendelem a 10mb os csomagot, és a 10 mb-ot túllépem ugyanúgy lesz net?
2012. jan. 17. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, csak lassabb. De ha rámhallgatsz, akkor mivek a 100mb os is 90 ft akcióban március végéig azt fizeted, akkor meg lemondod és megkötöd az újat.
2012. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm!
2012. jan. 17. 17:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ennyit kérdezek, de minek mondanám le, ha csak lassul a net? Mert akkor gondolom állandóan, bármeddig lesz net, csak nem olyan gyors, az meg nem baj annyira
2012. jan. 17. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
félreértettél. Március 31ig a 10 és 100mb os is 90 ft. Addig inkább a százast fizesd. Mivel utánna a 100mb os ezer pénz lesz lemondod és megkötöd az olcsóbb tízmegásat. Mem a lassulás miatt hanem akkor spórolás miatt. Bár lehet a drágább csomag akkor is gyorsabb ezt nem tudom.
2012. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként én úgy gondoltam hogy, például küldök ma egy SMS-t, az sms elküldésétől számítva egy hónapig érvényes?
2012. jan. 17. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:
hívd fel a 1430 at és beszélj az ügyfélszolgálatossal. Az mindent elmond ami érdekel. Amúgy nem innentől egy hónap. Egész hónap van erre. Ez már nem lesz teljes, de ez nem hiszem hohy gond a 90 ft miatt és az márc31 ig ok.
2012. jan. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!