Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wildfire S frissités után...

Wildfire S frissités után (2.3.5 android) nem akar tölteni Marketből?

Figyelt kérdés

szóval frissítenem kellett a telefont, és azóta marketből nem akar tölteni.. elinditom a letöltést, kiirja hogy "your item will be downloaded" elindul a letöltés és kb fél perc után eltűnik az ikon mintha el se inditottam volna a letöltést.. :S

factory reset kell? vagy vmit le kéne törölni..? vagy vhogy gépen keresztül nem lehetne vmti buherálni vele h menjen? és a factory reset mennyire segítene tutira?


2012. jan. 17. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem FOTA frissítés után csinálta ezt (az nem tudom ugyanaz-e, mint amiről te beszélsz), factory reset megoldotta.

Más nem tudom segít-e.

2012. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is ez volt szívtam vele 3 napot mindent kipróbáltam és az alábbi megoldás hozta meg a sikert :)


Beállítások>alkalmazások>alkalmazások kezelése>mind>


menj végig az összes alkalmazásodon és nyomj egy "Adatok törlése" gombot


és nem kellett Factory Reset!!

2012. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és akkor nem kell törölni a progikat csak "clear data" ?
2012. jan. 19. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt írta a válaszoló, lehet nekem van baj a szövegértésemmel, de szerintem akkor ezzel arra utal, hogy igen.


De lehet azért írta azt, mert nem úgy kell csinálni.

2012. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!