Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S telefonom van,...

HTC Wildfire S telefonom van, és nem tudok letölteni a Marketből. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap még tökéletesen működött, most valamiért csak pár másodpercig jelzi ki a letöltő ikont, majd eltűnik, anélkül hogy letöltötte volna a fájlt.
2012. jan. 16. 15:42
 1/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Letöltöttél egy frissítést?
2012. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges...
2012. jan. 16. 15:59
 3/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:

A minap láttam egy ilyen kérdést, szerintem te ezt a FOTA valamit szedted le. A megoldás elvileg a factory reset, de akkor minden gyári lesz ismét, vagyis törlődnek a telefonmemóriában tárolt cuccaid. Itt a link, nézd meg a 6. hozzászólást:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szóval szerintem kapcsold ki a frissítések keresését (azt hiszem a telefon névjegye résznél a legfelső) és csinálj egy gyári visszaállítást.
2012. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit #3 linkelt ott én voltam a #6-os válaszoló.


Csak ismételni tudom, amit ott írtam:

a frissítés miatt van, ez 100%, mert vagy 4x is letöltöttem a FOTA frissítést, mire rájöttem, hogy az okozza a problémát.


Viszonylag kezdő androidos vagyok, szóval nem tudom lehetséges-e, de ha le lehet törölni a frissítést akkor az is megoldás lehet.


Ha nem, akkor factory reset.

2012. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! nekem is ez volt a gondom és meg lehet oldani teljes törlés nélkül is.Amikor benne vagy a menüben megnyomod a három kisvonalat és ott rámész arra,hogy alkalmazás eltávolítása.Ott lesznek azok amiket eddig töltöttél.Értelemszerűen kitörlöd minden kis android jellel ellátott programot és utána újra fog működni a market.:)
2012. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az előttem lévőnek van igaza!!! köszi
2012. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!