Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor one touch megfelelő...

Telenor one touch megfelelő lenne átlag felhasználónak?

Figyelt kérdés
Elsősorban netezésre, zene hallgatásra, néha játékra, film nézésre lenne. illetve lehet egy néven 2 telefon a telenornál?

2012. jan. 17. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kevés pénzed van rá, akkor tökéletes. Ár érték arányban a legjobb szerintem a kategóriában. A 2 név dolgot nem értem, kifjtenéd bővebben?
2012. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval (nekem is ilyen mobilom van)

Egy tulajdonosnak több telefon is lehet-e- a nevére vásárolva? Igen, de ha jól tudom és szerintem így van, akkor van rá időkorlát szabva, vagyis "xyz" időnek el kell telnie ahhoz, hogy újabb készüléket vásároljon (vagy nem?)

2012. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ÉN nem magyarországi vagyok hanem szerbiai de Telenor az telenor és nállunk ugy megy hogy egy személy nevén 5 telefon lehet.
2012. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!