Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nincs internet a telefonomo...

Ha nincs internet a telefonomon (Xperia X8), akkor lehet valahogy a számítógép segítségével marketról letölteni a telefonra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet.

Android Manager Wifi a keresett programod:

[link]

2012. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez hogyan működik?

Kell hozzá wifi?

2012. jan. 18. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Rég használtam ezt. De emlékeim szerint csak wifivel működik és a telefonon is rajta kell lennie a kliens programnak. Én csak fájlok másolására használtam. De ha van net akkor lehet a Marketet is használni és fölösleges ezzel bajlódni.

Markethez meg mindenféleképpen kell net a telón is. Szóval nem tudod megoldani. Marad a torrent oldalakról való alkalmazások letöltögetése és kártyára másolása.

2012. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A telefonon beregisztrált gmail címmel a gépeden bejelentkezel ugyan ezzel a gmaillal, felmész a marketbe letöltöd amire szükséged van utána pedig ráteszed a mobilodra. Ott pedig telepíted, ha nincs a mobilodon fájl kezelő akkor először azt töltsd le.
2012. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Wifi Router kell neked szerintem.

A PC->Modem->Router-> Wifi jel, amit foghatsz a telefonoddal így a számítógéphez lévő netet használod a mobillal.

2012. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!