Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akku merítése (blablablabla)?

Akku merítése (blablablabla)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy mindennapi kérdés, vissza is olvastam, neten is olvasgattam róla, tudom mik a különbségek, de az lenne a kérdésem, hogy az igaz a mai akkukról (Li-ion,Li-poly), hogy nem szeretik ha kikapcsolásig merítem a telefont? És nem gondolok semmi kisütésre vagy formázásra meg 15 órás töltésre :)
2012. jan. 18. 17:02
 1/2 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Miért ne kapcsolhatna ki? Ha egyszer utazás közben véletlenül lemerül a zsebedben, akkor már károsodnia kéne az akkunak? Van védelmi elektronika. Ha kikapcsol, kikapcsol, nem gond, de nem kell nekiállni bekapcsolgatni, inkább töltőre kell dugni, és persze ezt követően bekapcsolni, mert azt már nem szeretni, ha kikapcsolt állapotban töltődik. Az alacsony cellafeszültség az oka.
2012. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyi nem NiCD vagy hasonló sz*rok, a Líthiumnak mindegy, sőt még ha USB-re is rákötöd pár percre akkor közben is tölti.

Szóval bármikor töltheted csak ne várj 1 hónapot vele :)

2012. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!