Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben változzak? ( (blablablab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változzak? ( (blablablabla) )

Figyelt kérdés

mit csináljak, ha én vagyok a legjobb tanuló az évfolyamban? jó, tudom, ez nagyon egoistának tűnik, de az a baj, hogy így van :/ Egy csomó matekversenyre járok, az országos fordulókra nagyrészt bejutok, de igazából a fizikát szeretem nagyon, abból is legutóbb 3. lettem az országoson, de épphogy pár pont különbséggel..és ugye ezt tudja az egész iskola,mert mindig jártam előtte felkészülésre, és pl. a szóbeli fordulóra más osztályok előtt gyakoroltam, hogy hozzászokjak a közönséghez..de már 10.-es vagyok, és ugyanabba a suliba járok, és az évfolyam magja nem nagyon változott, tehát mindenki jóban van akikkel eddig is volt, és én is, csak ezen változtatni kéne, valahogy szeretnék közelebb kerülni a többi osztályhoz is. viszonylag jóban vagyok velük, de csak úgy nem nagyon szoktam velük, mert annyira azért nem, és amikor beszélgetünk (mondjuk olyan csoportosan), néha úgy érzem, olyan furcsán néznek rám.. nem lenézően, nem csodálkozva, hanem olyan..furcsán. egyszer valaki mondta, hogy szerinte azért van ez, mert hogy nem tudnak hová besorolni. igaz, strébernek nem tudnak, mert elég jó alakom van (aztmndják jó a seggem haha :D) meg próbálok olyan trendibben öltözködni, és sikerül is.. szóval egyszerűen nem tudom, miért olyan távolságtartó velem a többi ember. mert az a 20 ember kb, aki tényleg ismer, azok nem csinálják ezt, de a többiek eléggé (mármint az iskolatárak). akik más suliba járnak, ők egyáltalán nem ilyenek, velük valahogy minden sokkal könnyebben megy.. talán mert ők nem tudják, hogy ennyire matekfizikamániás vagyok, és nem is híresztelem XD


meg valahogy.. valahogy nem tudok csak úgy, közvetlenül és nyíltan elbeszélgetni az újakkal sem, akik most jöttek a suliba, de valahogy iskolán kívül nem érzem ezt..tehát ha haverokkal elmegyünk valahova, és találkozunk az ő ismerőseikkel akkor minden olyan könnyen megy, de suliban valahogy nem megy.. mit tegyek?


16L


2011. szept. 17. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
blablablabla
2011. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 krvua ***** válasza:

tömöriccéééé

ennyit nem fog senkise elolvasni.

2011. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik előítéletnek; de nem is kell mindenkivel nagyon jóban lenni, elég az ha nem néznek ki a sorból, mert jobb vagy mint az átlag .
2011. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne akarj a világ közepe lenni, mindenki úgy viszonyul hozzád ahogy akar. Ha nem szeretnek hát nem szeretnek, joguk van hozzá, ja igen és "blablablabla".
2011. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a blablabla azért kellett hogy elég hosszú legyen a kérdés, mert különben a GYIK nem fogadja el..

:)

2011. szept. 17. 21:43
 6/12 anonim ***** válasza:
bármit tehetsz,csak ne erőltesd...most akkor barátokat gyűjtesz a fas zbook ra?
2011. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

".furcsán. egyszer valaki mondta, hogy szerinte azért van ez, mert hogy nem tudnak hová besorolni. igaz, strébernek nem tudnak, mert elég jó alakom van"


Érdekes nézetek alakultak ki benned, egyértelműen te vagy a hibás ezekért. Tévképzeteket találsz ki, hogy furcsán néznek rád, nem adod önmagad hanem szorongasz.

2011. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg mi ez a besorolás, ti egy közösség vagytok.
2011. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kicsilány egyet ne felejtsd:


Barátság - Minőséggel és nem mennyiséggel kell mérni!


Nem az a lényeg, hogy az egész iskolával jóban legyél, legyél kevesebb emberrel, de velük nagyon jóba!

2011. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
-d
2011. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!