Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vegyek okostelót?

Miért vegyek okostelót?

Figyelt kérdés
Most egy Nokia 6303i-m van, de több haverom is győzköd, h vegyek okostelót. Volt már 5800, E52, Iphone 3g-m, de nem kaptam sokkot tőlük. A munkahelyemen is és otthon is tudok netezni. Játszani, zenét hallgatni nem szoktam. Akkor minek vegyek drága pénzért okostelót? Kicsit divatmánia lett sztem!

2012. jan. 18. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem használod ki, tényleg felesleges. Igazad van, az emberek nagy része csak azért veszi, mert nyomják a marketinget. Én teljes mértékben kihasználom, de szerintem szűk ez a réteg.
2012. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen divatmánia, van aki kihasználja. Ha neked se munkához, se utazás közben való netezéshez / emailezéshez nincs rá igényed akkor még mindig ott vannak azok a funkciók amik egy átlagos telefonban nem biztos.

Pl.: mértékegység átváltás, tudományos számológép, valuta váltó, meg amire még szükséged lehet. (És ilyen telefont már lehet kapni viszonylag olcsón is.)

2012. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem használod ki az okostelefonok nyújtotta funkciókat, valóban felesleges. Most álltam én is telóvásárlás előtt, és én is éppen ezen gondolkoztam, mikor választani kellett. Végiggondoltam, h mire is használom leginkább a telefont: sms, telefonálás. Mire használnám még esetleg: rádió, zenehallgatás. És itt jött az, h akkor minek okostelefon? Netezni netezek eleget itthonról, annyira fontos pedig nem vagyok, h még a vonaton is az e-mailjeimet csekkoljam. Ráadásul mindennel együtt olcsóbban jövök ki, mert a mostani előfizetésem rendkívül kedvező, ha okosat veszek, akkor egyből netes díjcsomagra kellett volna szerződnöm.

Amúgy amit az előző írt "szuperfunkciók" közül a 6 éves Samsung E530-am csak a tudományos számológéppel nem volt felszerelve. Ami szerény véleményem szerint ha valaki használ a mindennapokban, annak van rá külön számológépe.

2012. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én gyakrabban netezek az okostelómon mint az otthoni számítógépemen.Kéznél van,mire a gépet bekapcsolom már meg is néztem amit akartam a telcsin.

Hozzám véletlenül került okostelefon,igazából azt sem tudtam mi az és mit sóztak rám a Telenorban.Azt mondták ez éri meg a legjobban ,mert super akciós(15 ezer Ft volt Samsung Galaxy Ace)

Nem bántam meg.Van rajta navigációs rendszer teljes Eu. térképpel.Gyalogos vagy kerékpáros módban is használható.

Traffipax info,ami jelez ha mérnek a zsaruk

Szuper játékok

Több ezer hasznos programot ,játékot tudsz INGYEN letőlteni a telefonra az előre telepített marketből.

Tulajdonképpen ez egy mini számítógép ami mindig kéznél van amikor unatkozol,utazol vagy vársz valakire.

Van benne BKV menetrend infó az összes Budapesti járatról,de van Máv,Volán menetrend is

Igazából még órákig lehetne ecsetelni az elönyeit.

Szerintem qurva jó és nem bántam meg,hogy "rám sózták".

2012. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

4-nek: Jó lassú a géped, ha mire bekapcsol, már megnézted a telón.

Amúgy nem éri meg:

Fájni fog utána a szemed, ha sokat használod. Évente kétévente úgyis cserélni kell. Nekem okostelefonom van, sem a word-ot nem tudom normálisan kezelni rajta, se a facebook-ot. Nagyon sz.r. Msn-ről ne is beszéljek. Ha sok adat van rajta, lassú. Legközelebb Tescos legolcsóbb telefont veszem meg. Samsung Omnia 2-em van.

2012. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jolinar válaszát szóról szóra leírhattam volna én is
2012. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem minden tökéletesen fut rajta,gyors és nem fagy le.A navigációt szinte naponta használom(sofőr vagyok)és traffipax jelző is mindig be van kapcsolva.Az internet is nagyon jó,a vaterát is ezen nézem.

Ezer Ft az internet díjja,ennyiért igaz száz mega adatforgalom jár,de utána csak lassítják így gyakorlatilag korlátlan internet hozzáférésem van.Böngészésre,levelezésre tökéletes.

2012. jan. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5!

nekem is okostelefonom van, én nagyrészt kihasználom. emailek erre jönnek, zenét hallgatok, netezek, fórumot olvasok játszok etc. De ne általánosíts, attól hogy a te Win Mo-s telefonod lassul nem mindre igaz. én adroidot használok kicsit sem érzek lassulást ha több dolog van rajta hozzáteszem 1ghz-s proci van benne. van akinek megéri van akinek nem. de az viszont igaz hogy net nélkül szinte halott egy ilyen telefon.

2012. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az okostelefoné a jövő.Azt olvastam,hogy nemsokára teljesen le fogja váltani a hagyomámyos telefont,mint az Lcd Tv a hagyományos TV-t.Gondolom azért elvétve fogják gyártani és forgalmazni,mint ahogyan a mai napig lehet hagyományos képcsöves Tv-t is kapni.

Én soha nem voltam egy nagy telefon buz.i ,de ez az okostelefon kurv@ jó.Arra kell vigyázni,hogy ebből sem a legolcsobbat kell megvenni egy 800 ,1000 proci azért kell,hogy gyorsan működjön.

2012. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem,miért jó még az okostelefon.

Van olyan program ami zene felismerő.Megy a rádióban egy szám,felismeri a program és kiírja neked a címet előadót.

Egy másik programmal pedig le is töltöd magadnak a telcsire.

2012. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!