Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új Nokiámat (5610) először...

Az új Nokiámat (5610) először mennyi ideig töltsem? Most lemerült magától, felraktam tölteni, de hány órát hagyjam rajta? Egyik helyen azt olvasom, hogy "ki kell sütni/formázni kell", másik helyen azt, hogy a lítiumosokat már nem kell.

Figyelt kérdés
És a következőkben megvárjam míg lemerül vagy ha jelez dugjam be?
2009. máj. 27. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 12 órán át tölteni kell. Utána hagyd lemerülni (teljesen). Ismét 12 óra töltés. A későbbiekben pedig vigyázz, hogy ne merüljön le teljesen, ha jelez töltsd amíg fel nincs töltve (ha egy kicsit tovább marad rajta nem baj) és vedd le a töltőről. Én legalábbis így tudom.
2009. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rakd fel tölteni aztán ha feltöltődött akkor már használhatod is a telefont. A töltő úgyis leállítja a töltést ha fel van töltve az aksi ezért fölösleges ott tartani 12óráig. Utána meg megint fölösleges lemeríteni mert az sem tesz jót az aksinak. Szal nem kell lemeríteni és töltögetni sokáig.

A Nitiumos aksikat kellett kisütni a mai lítiumionos vagy lítiumpolimeres aksikat már nem kell. Az, hogy meg miért van a köztudatban, hogy ki kell sütni ezeket a modern aksikat az meg jókérdés.

2009. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!