Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8...

Sony Ericsson Xperia X8 telefonom van, és meg kell mondjam elég kicsi a saját memóriája. Játékokat és egyéb alkalmazások letöltésével nagyon hamar megtelik. Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem valami fájl kezelő alkalmazást ajánlani amit letudok szedni marketről amivel át tudom helyezni őket? vagy esetleg bármi mást? Mert a memória kártyámon bőségesen lenne hely.
2012. jan. 19. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
App2SD
2012. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Érdeklődni szeretnék, hogy egyébként elégedett vagy a készülékkel? :) most szeretnék ilyen készüléket vásárolni, nem akarok csalódni benne! :) köszönöm előre is!
2012. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

-Nagyon jó lenne ez az alkalmazás, de valamiért nem teszi át. Mutatja hogy másolja meg minden de ugyanúgy a telón marad :/


-Hááát. Én nagyon szeretem, de mondjuk ha játék kedvelő vagy akkor nem előnyös mert van hogy szaggat :S de más problémám nincs vele ezen az áthelyezős dolgok kívül :) mellesleg öm ha átlagosan használod a telefont akkor naponta kell tölteni, jobb esetben másfél nap de úgy tudom ez a legtöbb androidos telefonra vonatkozik :S

2012. jan. 21. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyanilyen telefonom van, néha bazi lassú, a kamerája xar hiába 3.2 megapicel, ha xar képet csinál nem beszélve arról, hogy csak WiFira csatlakozva jeleníti meg a youtube videókat.


Nagyritkán letölti a youtube videókat a 3G (vagy HSDPA) hálózatokon is, de elenyésző mennyiségben.

20 próbálkozásból egyszer sikerül....

2012. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!