Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8...

Sony Ericsson Xperia X8 probléma. Van megoldás? Többi lent

Figyelt kérdés
Ma új romot szerettem volna rakni az x8-asomra és a ginger xperia v17-es rom mellett döntöttem a kiemelkedő 2 és 3D teljesítmény miatt(vagyis ezt írták róla). Fel is telepítettem de nem jött be a rendszer a sony ericsson logónál leragadt és csak utána vettem észre, hogy kernelt is kell frissíteni vagy felrakni nem tudom már gondoltam az után biztos jó lesz, csak rá kell jöjjek hogy kell, ami nem sikerült pedig sok fórumot olvastam de a flashtool nem akarta feltelepíteni a kernelt vmi hibát írt. Aztán addig ügyködtem, hogy már az xrecoverybe sem tudok belépni, hogy leformázzam a rendszert és a gép sem ismeri fel. Elromlott a telefon vagy lehet még vele valamit kezdeni?
2012. jan. 16. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Flashtool-al tedd vissza a gyári romot.


A kernelhez a bootloadert is ki kell nyitni.


[link]


[link]

2012. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
azt nem csak a companionnal lehet? bocsi full hülye vagyok ehhez a flashtoolhoz ma szedtem le. meg van egy videó azt is megnéztem de ott sem találtam benne.
2012. jan. 16. 23:52
 3/22 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elég részletesen le van írva, hogyan kell visszarakni flashtool-al a romot. Asszem regisztrálni kell, hogy lásd.


Ott vannak a linken a letölthető romok is.

2012. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszi szépen meg is vagyok :) most jön a bootloader :D
2012. jan. 17. 00:56
 5/22 A kérdező kommentje:
na állítólag nem nyitható a bootloaderem. ez ellen lehet tenni valamit vagy felejtős?
2012. jan. 17. 00:59
 6/22 anonim ***** válasza:

Miért nem nyitható? Talán szeptember utáni?


Gyártási dátum az akksi alatt?

2012. jan. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
simlock certificate azt írják ha az van ott akkor nem nyitható. de most néztem alatta egy progit amivel lehet valamit csinálni. msm7227 megpróbálom még azt
2012. jan. 17. 01:16
 8/22 anonim ***** válasza:

Ott azt írják, hogy ha NEM azt látod, akkor nem nyitható...


De a gyártási dátum mi?


Ha 11w35-nél újabb hagyd a fenébe, mert tégla lesz belőle...

2012. jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

11w20

tényleg, de hülye vagyok félreolvastam... de megcsináltam amúgy... és átváltott kisbetűre szóval így jónak kell lennie :D vagy megcsináljam a rendes módszerrel is szerinted vagy akkor sikerült?

2012. jan. 17. 01:24
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha kis r-t ír akkor sikerült, most már a kernel is fel fog menni a flashtool-al.
2012. jan. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!